SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dlaczego czasopisma kulturystyczne zeszły na psy?

temat działu:

Przegląd prasy branżowej

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19837

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
Dzisiaj ludzie nie beda czytac o planach treningowych i odzywianiu, bo jest ogolna tendencja do upraszczania wszystkiego i pojscia na skroty. Teraz kazdy cwiczy lecz malo uprawia jakis sport

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13211
kiedys kupowalem jak po*******ony (do okolo 2005 roku) potem to wszytsko zaczelo byc strata kasy, reklamy supli, i gowna o jkias innych sportaCH KTORE**** MNIE INTERESUJA A NAJBARDZIEJ TO JUZ MNIE ROZ***ALO W sdw pare stron o naprawianiu aut... no ****a szanujmy sie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5678
Witam.
„dlaczego czasopisma kulturystyczne zeszły na psy?”...hmm,no cóż osobiście uważam te pytanie za nie trafione. Na wstępie dodam jeszcze ,by nie być posądzonym o brak znajomości tematu ,że prasę ‘kulturystyczną’ obserwuję już od czasów „Jacka” ,kto kuma ten wie jaki to kawał czasu a co równie ważne jak zmienił się rynek i gospodarka w naszym kraju od tamtych lat.Nie mam zamiaru tu bronić wydawców ani czytelników ale moim zdaniem prasa o której mowa startowała po prostu od moralno-etycznego dna i na mim niestety pozostała do dziś dnia.No bo jak inaczej nazwać sposób zarabiania pieniędzy którego jednym z narzędzi jest kłamstwo lub odpowiednio zmanipulowana ‘prawda’,a z takimi metodami mamy niestety do czynienia w kreowaniu wizji tego sportu.Najlepszym tego przykładem jest oficjalne stanowisko np;redakcji KIF(i nie tylko) odnośnie dopingu-Koksy są beee,ale już wykorzystywanie wizerunku zawodnika ewidentnie stosującego doping np; w reklamie ‘nieszkodliwych’ ,’prozdrowotnych’ suplementów jest jak najbardziej dopuszczalne.No bo przecież redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych reklam i ich wpływ na świadomość czytelnika-konsumenta.To że czasopismo jest w 30% spotem reklamowym dla mnie jest czymś jak najbardziej zrozumiałym.Przemysł sportowy rozwinął się w dzisiejszych czasach a reklama jest żywym świadectwem tego jak bardzo.Wydawca i jego pracownicy są częścią tego biznesu,chcą zarabiać i mają do tego jak najbardziej prawo a cena 7 czy też 15 złoty z pewnością nie obciąża budżetu przeciętnego ‘pakowacza ryżu’ który chce od czasu do czasu do intelektualizować swoje szare komórki kolejnym artykułem o martwym ciągu lub wpływie testosteronu na wzrost mięśni i wypadanie włosów.A że połowa to strongman,amwrestling,boks,porady zapalonego kucharza,mechanika ;) itp.to chyba dobrze świadczy o redakcji która próbuje jakoś urozmaicać swoją oferte.Problem moim zdaniem tkwi u źródeł o których już wspomniałem i to nie prasa zeszła na psy ale powoli otwierają się oczy co bardziej kumatym czytelnikom którym coś tu nie pasuje ale jeszcze nie do końca wiedzą co.Wiem że trochę uprościłem temat ale jak sadzę nie spłyciłem na tyle żeby zniechęcić do dalszej otwartej dyskusji i logicznego myślenia.
Dodam tylko jeszcze że od kilku miesięcy nie miałem okazji rzetelnie przeczytać któregoś z wydawnictw branżowych więc jeśli coś uległo zmianie to z przyjemnością to sprostuje w najbliższym czasie.

Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
W lecie byl numer podwojny KiFu, wtedy warto bylo kupic, bo rzeczywiscie pare rzeczy ciekawych przeczytalem tam...
Reszta roku, to reklamy praktycznie tylko i relacje z zawodow...

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-12-07 19:39:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1993
..tak tak, kiedyś to były dobre i Flex i Muscee & Fitness a teraz to jest dno! BANDA MALKONTENTÓW! Skoro były takie dobre to dlaczego ich już nie ma ? a może dlatego, że nikt ich nie kupował? a dlaczego nie kupował? a może z powodu bardzo interesujących treści! ..he..he gdyby tak było to by się nakład sprzedawał i przynosił dochód i tytuły były by do dzisiaj. Już ich nie ma, bo po prostu były mało interesujące dla czytelników a przez to nie były kupowane i przynosiły straty i musiały paść. Dobre samo się broni i trwa a kiepskie pada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1993
.. i jeszcze jedno, wydanie magazynu w przyzwoitym standarcie to teraz ogromna kasa i nie jest to możliwe bez udziału reklamy.
A uwierzcie, że reklamodawcy zanim zapłacę za reklamę dobrze sprawdzają i nakład i poziom i sprzedawalność tytułu i nie kupią reklamy w przypadku słabych wyników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3054
Kupiłem najnowszy numer KiF. Zainteresowało mnie raptem 6 stron. Reklamami i tak jestem atakowany w sieci. Ostatni raz kupiłem "pismo branżowe". Sieć w zupełności wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19479
A ja tam co prawda sobie chwale..ale nie KiF i SdW tylko MD :) kupilem w tym miesiacu i na prawde mozna sie sporo dowiedziec:) cena 10zl ale warto:) tez sporo reklam ale jeszcze wiecej wiedzy:) ma 170 stron takze polecam

Zmieniony przez - MMA_Wrocek w dniu 2009-12-09 08:53:28

MMA sports !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699736
kiedyś kupowałem wszystkie czasopisma jakie tylko się pojawiły
teraz wystarczy w supermarkecie w 5 minut przejrzeć i nie trzeba kupować
parę stron na temat reszta reklamy i pierdoły ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Dokłądnie jak Flex. Czasopisam kulturystyczne czytam w .... Empiku ) Połowa stron to reklamy a potem się dziwią że nikt tego nie kupuje.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prośba o skany FA

Następny temat

PETYCJA DO WYDAWCÓW-WZNÓWCIE WYDAWANIE MUSCLE LUB FLEXA

WHEY premium