SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dlaczego czasopisma kulturystyczne zeszły na psy?

temat działu:

Przegląd prasy branżowej

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19833

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
zgadzam sie z MMA_Wrocek,czytam MD,wiadomo sa reklamy ale do poczytania jest naprawde sporo i to ciekawe rzeczy,jest takze np.doping,bo nie boja sie o tym pisac..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 85 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 711
Najlepszym tego przykładem jest oficjalne stanowisko np;redakcji KIF(i nie tylko) odnośnie dopingu-Koksy są beee,ale już wykorzystywanie wizerunku zawodnika ewidentnie stosującego doping np; w reklamie 'nieszkodliwych' ,'prozdrowotnych' suplementów jest jak najbardziej dopuszczalne.


to jest okropne
zresztą, poziom tych reklam sam w sobie jest skrajnie żenujący, nie dość, ża zapychają masę miejsca gdzie powinna byc TREŚĆ to jest są tak żenująco denne że faktycznie, nie chce się nawet przeglądać pisma...

obecność reklam oczywiście jest dla mnie zrozumiała, ale ich format mnie poraża i świadczy o całej gazecie - w przypadku KiFa coraz gorzej..

chyba się przerzucę na to MD o którym piszecie


(ah.i ja nie jestem zainteresowana stricte kulturystyką, ale teraz nawet takich "pobocznych" ciekawych artykułów jest coraz mniej
)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 412 Wiek 52 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5816
dobrze ze przy tym pracuje to mam czasopisma na wypozyczenie,ale tak jak piszecie teraz to tylko MD za 11,99zl jest warte ceny jak narazie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1993
Wszystko sprawa gustu. mi osobiście MD zupełnie nie podchodzi, sorka, że sie z Waszym chórem nie zgodzę, ale moim zdaniem jest to tytuł dla wyczynowców, z którego przeciętny trenujący duzo nie skorzysta.
Aż spojrzałem na reklamy (wszystkie tytuły), Olimp na bardzo wysokim poziomie, Ultimate i Fitness Authority również, pozostałe też raczej dopracowane. Czepiasz się gościu

Zmieniony przez - zor w dniu 2009-12-30 08:55:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1158 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
dla mnie MD w jezyku angielskim orginalny w zupelnosci wystarcza, jesczez w polsce czytalem polski tytuly, najbardziej smieszyl nas FLEX bo zamiast dobrych artów to laski z dobrymi zaadkami hehe, ale to bylo z 8 lat temu....

E&M Partners Ltd(Vitamin - ShopAcocks Green & Handsworth), CHINESE TATTOO Studio Handsworth

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 85 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 711
Wszystko sprawa gustu. mi osobiście MD zupełnie nie podchodzi, sorka, że sie z Waszym chórem nie zgodzę, ale moim zdaniem jest to tytuł dla wyczynowców, z którego przeciętny trenujący duzo nie skorzysta.


kupiłam wczoraj tę gazetę (styczniową)..
mieszane uczucia to chyba nie są odpowiednie słowa by wyrazić to, co nasuwa mi się na myśl po przejrzeniu jej..
w kwestii reklam nie widzę róznicy między MD a KiFem, w KiF są na samym początku licznie "zgrupowane", potem co jakiś czas się pokazują, w MD co druga-trzecia strona to reklamówka, więc dla mnie pisma są podobne.
co więcej, w MD jst ogrom, ogrom po prostu wielkich zdjęć. parę linijek tekstu i wielkie foto..
teksty po pl mi się nie podobają stylistycznie (powinni zainwestować w dobrego korektora), a przedruki z ang.. wolałabym chyba czytać po angielsku

w każdym razie.. sprobowałam, cieszę się, ze znalazłam tutaj sugestię że może to być lepsze pismo
wolę jednak KiF. poziom jak dla mnie podobny (jak dla mnie, choć mimo że kulturystką nie będę to lubię czytać profesjonalne artykuły z ciekawości) a i cena KiFu niższa


pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1158 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
nturalne, nie m jednego numeru, jednej marki jednego smkiu ktory odpowiadal by wszystkim - stad profilowanie klienta ;)

E&M Partners Ltd(Vitamin - ShopAcocks Green & Handsworth), CHINESE TATTOO Studio Handsworth

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 85 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 711
nturalne, nie m jednego numeru, jednej marki jednego smkiu ktory odpowiadal by wszystkim - stad profilowanie klienta ;)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
Ja się zgadzam z zor. MD jest gazetą dla bardziej zaawansowanych. Dużo jest o dopingu, który na moim poziomie jest mało interesujący, a o rzeczach dla mało zaawansowanych to jest bardzo malutko.
No i jest lipa, że w punktach prasowych nie można poczytać bo jest zafoliowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1153
ja teraz czytam MH:D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prośba o skany FA

Następny temat

PETYCJA DO WYDAWCÓW-WZNÓWCIE WYDAWANIE MUSCLE LUB FLEXA

WHEY premium