SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta redukcyjna

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1049

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 253
Witam chciałbym się spytać czy dieta ułożona przeze mnie jest dobrze ułożona i jakie ewentualnie poprawki mam dać.




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 585
Ja coraz bardziej się przywiązuje do zasady że makro jest tylko ważne, oblicz zapotrzebowanie odejmij odpowiednio kcal i trzymaj sie makrosów a zarcie to zalezy ja jadam zdrowo bo lubie a jak lubisz jesc byle jak tez mozna tylko zamknij sie w oknie.

''PLECY'' Najważniejsze mięśnie to właśnie mięśnie pleców !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Ja coraz bardziej się przywiązuje do zasady że makro jest tylko ważne, oblicz zapotrzebowanie odejmij odpowiednio kcal i trzymaj sie makrosów a zarcie to zalezy ja jadam zdrowo bo lubie a jak lubisz jesc byle jak tez mozna tylko zamknij sie w oknie. - jeśli masz udzielać porad, które nie tylko, że mogą utruidniać realizację zamierzonego celu, ale dodatkowo mogą prycyznić się do pogorszenia stanu zdrowia, to sugeruję poszukać sobie innego miejsca w sieci na realizację własnych postulatów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 585
a co może źle piszę, już powoli sie ludzie do tego przekonują i jakoś zaj**iscie na tym wychodzą i w dupie mam twoje gadanie

''PLECY'' Najważniejsze mięśnie to właśnie mięśnie pleców !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 585
too że wy naciagacie ludzi na kase nie tlumacząc nic to juz kazdy wie ale no co zrobic

''PLECY'' Najważniejsze mięśnie to właśnie mięśnie pleców !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
to, że masz w dupie moje zdanie świadczy co najwyżej o Twojej ignoracji, a nie o moim zdaniu kolego, więc nie pajacuj, bo ja zajmowałem się zagadnieniami związanymi z żywieniem gdy Ty byłeś jeszcze małą dziewczyną i bawiłeś się lalkami.

Rozumiem, ze Twoim zdaniem związki takie jak witaminy, skł mineralne, fosfolipidy, NNKT, polifenole, karotgenoidy i błonnik nie istnieją. LAbo istnieją - ale nie mają znaczenia dla funkcjonowania organizmu ludzkiego. Jeśli nie robi Ci różnicy czy realizujesz dzienną podaż tłuszczu bazując na margarynach będących źrodłem tłuszczów trans, czy też opierając się na morskich rybach, awokado czy maśle, to możesz sobine na swój własny użytek realizować swoje postulaty. Jeśli zaczynasz jednak doradzać innym na podstawie swoich górnolotnych przemyśleń, czy na podstawie filmiku jaki obejrzałeś na youtube, to sugeruję uzupęłnić poziom oleju w głowie, zamiast bawićsię w szkodnika.

Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 50
a co może źle piszę, już powoli sie ludzie do tego przekonują i jakoś zaj**iscie na tym wychodzą i w dupie mam twoje gadanie - ja też jeszcze kilka miesiecy temu napisałbym podobnie. Życie jednak nauczyło mnie dotkliwie, że sytuacja wygląda trochę inaczej. Aktualnie wolę zjeść lepszej jakosci posiłek nawet za cenę zaburzenia założeń kcal i B/W/T...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 253
faftaq- czy ta dieta jest dobra? bo założyłem temat nie po by sie użytkownicy sie kłócili tylko mi doradzili a widzę że Ty jesteś jedną z tych osób która może pomóc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
dieta generalnie posiada kilka istotnych braków, jeśli chcesz jednak uzyskać szerszą poradę - wypełnij obowiązkową ankietę. Bo na razie nie wiemy nawet co ćwiczysz, ani jaki masz bf

a co do mojej interwencji, to pojawiłem się tutaj nie po to by się kłócić, tylko by wyprostować szkodliwe porady jakie otrzymałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 253
1. WIEK:21
2. WAGA:101
3. WZROST:188
4. WYMIARY:
-biceps:43
-klatka:115
-udo:
-talia:96
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2lata
6. POZIOM BF%: 18,1%
7. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endomorfik
8. STAN ZDROWIA: bardzo dobry
9. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: w normie
10. PPM (podstawowa przemiana materii): 2253 kilokalorii (kcal)
11. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:130
-martwy ciąg:
-przysiad:90 seria

Zmieniony przez - skrzywan w dniu 2013-08-13 21:09:55

Zmieniony przez - skrzywan w dniu 2013-08-13 21:10:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa

Następny temat

dieta redukcyjna do oceny

WHEY premium