SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta redukcujna jak to jest??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 928 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12762
witam, pasuje mała wycinke zrobic przed wakacjami (fat = efekty 3 miesiacy masówki).

Czytam o dietach redukcyjnych i piszecie na forum:

2g Białka, 2g WW i reszta tłuszcze na 1 kg masy.

No ok ale jak ja mam wage 75 kg to musze spozyc dziennie 150g WW (600kcal) oraz 150g Bialka (tez 600kcal).

Czyli z WW i B mam 1200kcal.

No ale z drugiej strony piszecie zeby zmniejszyc jedynie 200-300kcal z zapotrzebowania kalorycznego.

Moje zapotrzebowanie to 3300kcal czyli musze zjesc na redukcji 3000kcal.

Czyli musze jesc 1800kcal z Tłuszczy?? dobrze to rozumie?? to jakies 200g tłuszczy:/

mój priorytet to jak najmniejsze spadki sily i mięśni wiec cos ala głodówka odpada.

Oczywiscie do 3 razy siłka dołacze 3 razy HITT.

prosze o odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
nie masz takiego zapotrzebowania na 100%.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Nawet na 1000 % nie masz takiego zapotrzebowania.
Z moich wyliczeń na szybko wynika, że przy Twojej wadze i aktywnosci po odjęciu 200-300 kcal wychodzi zapotrzebowanie:
1860 kcal i w tym:
Białko 150 g
Tłuszcze 75 g
Węglowodany 146 g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
I nie czytaj co piszemy my, bo piszemy pod konkretną osobę. Ty czytaj co mądrzy napisali tu: https://www.sfd.pl/Przydatne_linki_dla_odchudzajacych_sie...-t313254.html i ustaw sobie na własne potrzeby

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 928 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12762
heh 2000kcal to smiech na sali. Tylko chce podkreslic ze ćwicze na siłowni od 3 miesiecy i nie chce sie odchudzac bo wygladam jak potwor tylko poprawic estetyke.

kk zobacze te linki bo dotychczas na diete na mase tylko patrzyl;em a redukcja to inna bajka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
to najpierw popatrz na dietę na redukcję, a potem się głupio śmiej... hehehe.

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 928 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12762
oj koles majac 180cm i 75 kg to zapotrzebowanie mam z tych wymiarów cos kolo 1800kcal. a gdzie inne aktywnosc/? co myslisz ze na sfd tylko pisze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
oj koleś i jeszcze jestes mezomorfem i trenujesz średnio codziennie wysiłkiem intensywnym na siłowni po 45 minut? Wtedy masz 3300, tak jak chcesz Nie wliczyłam tylko pisania na innych forach do wysiłku fizycznego

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Według moich szybkich kalkulacji wychodzi mi podobnie jak napisał Martainn, ale jeśli chcesz się redukować przy 3300 kcal to twój wybór...A Madu to kolesiówa, a nie koleś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
To jedz dalej te Twoje 3000 kcal. Po co się pytasz skoro wiesz. Marnujesz tylko nasz czas. Redukuj się tak to daleko zajdziesz.

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2008-04-03 16:20:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Dla jasności - moje podstawowe zapotrzebowanie, przy wadze ponad 1/4 większej niż Twoja i sporej aktywności wynosi ok 3200 kcal..


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przybieranie na wadze

Następny temat

dieta redukcyjna - jak to w koncu jest??

WHEY premium