SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta-pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2069

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Czy moge jeść tak jak już pisałem 3 razy z rzędu to samo czyli ryż i mięso? /MOZESZ. A NIE MOZESZ TEGO UROZMAICIC NP. DODAC KASZE/MAKARON I NP. TWAROG/TUNCZYK/WEDLINE
Czy jak sie smaży jedzenie to nie ubywają składniki odżywcze(bo jem ryż i mięso z patelni)i czy zimne jedzenie(mięso np schabowy) nie traci skł. odż. bo gdybym brał taki do szkoły to by było o wiele łatwiej. /NIE TRACI. JAK MOZESZ TO NIE SMAZ TYLKO PIECZ LUB GOTUJ.
Czy czasem moge sobie zjeśc coś ponad diete(np chipsy albo w mac donaldzie)? /TO JEST ZLAMANIE DIETY I ZMIANA JEJ KALORYCZNOSCI. JAK POZWOLISZ SOBIE NA TO RAZ NA 2 TYGODNIE TO NIC WIELKIEGO SIE NIE STANIE.
teraz nowa dieta
I
Płatki kukurydziane, 40g /MYSLALES NAD OWSIANYMI?
Mleko zaw. 2,o% tłuszczu, 2 szklanki - 500g
Chleb żytni razowy, dwie kromki-60g
Szynka wieprzowa gotowana,60g
Jaja kurze całe, 1 -60g
II
Mleko zaw. 2,o% tłuszczu, 500g
Banan 200g /PIECZYWO Z PELNEGO PRZEMIALU BEDZIE LEPSZE.
Szynka wieprzowa gotowana, albo jakieś mięso(zimne)- ok 100g /PRZY TAKIEJ MIESZANCE (MLEKO, WEDLINA, BANAN) NIE MASZ SENSACJI ZOLADKOWYCH?
III
Ryż biały 125g
Mięso z piersi kurczaka b/skóry 125
Jaja kurze całe 1 /NIEPOTRZEBNE, DODAJ JAKIS OWOC
IV
Mięso z piersi kurczaka b/skóry 125
Jaja kurze całe 1 /J.W. DODAJ SALATKE WARZYWNA Z LYZKA OLIWY
Makaron dwujajeczny 110 albo znowu ryż
V
Ryż biały 125
Mięso z piersi kurczaka b/skóry 125
Jaja kurze całe 1 /J.W. TU TEZ DODALBYM WARZYW Z OLIWA.
VI
Ser twarogowy półtłusty 200
Jaja kurze całe 1 . /J.W
chyba nie ma znaczenia jakie wezme mięso. /MA BO SA MIESA CHUDE I TLUSTE, NAM ZALEZY NA CHUDYCH.
JAKI JEST CEL ZJADANIA TYLU JAJEK W CIAGU DNIA?

______
Kawosz
____________________________
Kucharek w Jadlodalni

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1346 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12643
ok-teraz takie problemy:
chyba za mało tłuszczy mam w diecie bo tylko 53g, nie wiem czy to ma znaczenie, ale jak już mówiłem jem z patelni, co chyba dodaje troche tłuszczu ale nie wiem.
starałem sie wybrać same cukry złożone, ale nie mam tam żadnych owoców, czy jak zjem troche prostych, troche złożonych i po dodaniu wychodzi tyle co trzeba gram to spęnia to zapotrzebowanie(np ryż i pomarańcza)?
poza tym pije ostatnio soki i tam jest napisane że ok 10g przyswajalnych ww, czy to też trzeba wliczyć do diety(wolałbym żeby nie, bo trzeba czymś popić te mięso)?
jakie mięso jest najlepsze, bo ostatnio jadłem pierś z indyka, ale jej to musze dawać troche więcej niż np piersi z kurczaka.
czy jak jem zupe to też trzeba doliczać to do diety?
czy mleko w proszku jest dobre na mase bo widziałem, że ma dużo składników odżywczych.
czy mógłbym dodać sobie jakiś suplement, na lepszą mase? czy wtedy też trzeba zmieniać diete?
czym sie rózni makaron dwujajeczny od innych, bo ja niewiem a facetka w sklepie też nie.
czytałem że posiłki trzeba jeść co 2-3h-ja jem tak:
pon,wt,czw,pt- ok 7:00, 11:00, ok14:30, 17:30, 20:00, 22:30.
śr- 9:00, 11:30, 16:00, 18:30, 20:30, 23:00.
sob,nied-10:30, 13:00, 15:30, 18:00, 20:30, 23:00.
czy to dobrze?
ok - to wszystko na razie, jutro jeszcze dam nową diete.


"I love the smell of napalm in the morning"
BBP - Big Baron Pad
czy za państwem też czasem chodzi filiżanka Ellite Pedros?

"I love the smell of napalm in the morning"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
chyba za mało tłuszczy mam w diecie bo tylko 53g, nie wiem czy to ma znaczenie, ale jak już mówiłem jem z patelni, co chyba dodaje troche tłuszczu ale nie wiem. /JA CI TLUSZCZY DODALEM, DALEJ ZA MALO?
starałem sie wybrać same cukry złożone, ale nie mam tam żadnych owoców, czy jak zjem troche prostych, troche złożonych i po dodaniu wychodzi tyle co trzeba gram to spęnia to zapotrzebowanie(np ryż i pomarańcza)? /TAK ALE AKCENTUJ ZLOZONE
poza tym pije ostatnio soki i tam jest napisane że ok 10g przyswajalnych ww, czy to też trzeba wliczyć do diety(wolałbym żeby nie, bo trzeba czymś popić te mięso)? /TRZEBA DODAC
jakie mięso jest najlepsze, bo ostatnio jadłem pierś z indyka, ale jej to musze dawać troche więcej niż np piersi z kurczaka. /PIERSI DROBIOWE, WOLOWINA, CIELECINA
czy jak jem zupe to też trzeba doliczać to do diety? /TAK
czy mleko w proszku jest dobre na mase bo widziałem, że ma dużo składników odżywczych. /JA NIE POLECAM
czy mógłbym dodać sobie jakiś suplement, na lepszą mase? czy wtedy też trzeba zmieniać diete? /MOZESZ ALE PO CO? DIETE TRZEBA ZMIENIAC
czym sie rózni makaron dwujajeczny od innych, bo ja niewiem a facetka w sklepie też nie. /PEWNIE SKLADEM
czytałem że posiłki trzeba jeść co 2-3h-ja jem tak: /STARAJ SIE JESC W TYCH SAMYCH GODZINACH CODZIENNIE.

______
Kawosz
____________________________
Kucharek w Jadlodalni

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1346 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12643
długo nnie tu nie było
otóż skończyłem pierwszą część masówki(6+2tyg regeneracji)waże tak z 82
diete miałem na 75kg, czy musze ją powiększać, jak tak to prosze cie o pomoc:
I
2 zklanki mleka
100g twarogu póltłustego
60g płatki owasianne
kanapka 60g szynki i 60g chleba
II
2szklanki mleka
jogurt pitny ok 350g
kanpka 30g chleba 60g szynki
III,IV,V
125g ryżu
150 mięsa(raz kurczak, indyk, schab)
VI
250g twarogu

kupiłem se carbo i tauryne ale to do diety nic nie ma.
więc co można dołorzyć do diety?

"I love the smell of napalm in the morning"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
W diecie poprawionej przez Marcina dołóż w każdym posiłku oprócz ostatniego 20g węglowodanów ze źródeł z których je czerpałeś w tych posiłkach. Białka i tłuszcze narazie zostaw jak były (10g białka różnicy nie robi )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co przed treningiem i po ???

Następny temat

naleśniki

WHEY premium