SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta na mase, prosze o pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc, znalazlem dla siebie diete na tym forum. Moje pytanie brzmi czy pasowalaby do mnie, jesli potrzeba jakis poprawek to prosze o pomoc.

wzrost: 185
waga: ok 72
typ: ekto
cel: masa, pozniej rzezba


Sniadanie:
płatki owsiane
otręby pszenne
rodzynki suszone
orzechy włoskie
jajka

2 posilek:
Chleb razowy
oliwa z oliwek
pierś z indyka
herbata
owoc (jablko, banan, grejpfrut)

3 posilek:
ser twarogowy chudy
oliwa z oliwek
herbata
chleb razowy
warzywa

4 posilek:
ryz lub makaron
mięso kurczaka (pierś np.)
warzywa
oliwa

5 posilek (po treningu):
woda z miodem
ryż biały
piers z kurczaka got.
naturalny sok
warzywa

6 posilek:
tuńczyk w sosie własnym
warzywa
herbata

Tylko nie wiem tez za bardzo w jakich ilosciach to przyjmowac.
Codziennie rano chodze na basen, a co drugi dzien silownia 3x w tyg. (act) Czasami gram w pilke i jezdze na rowerze. Z gory dzieki za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
Nie, nie bedzie problemu, jak wliczyles to w kcal i masz diete na +, to nie moze sie nic stac. A co do zrodel:
białka (mieso, ryby, jajka, jogurty, serki naturalne, twarog) Weglowodany (ryz, kasza, makaron, ziemniaki)
tluszcze (oliwa z oliwek, olej lniany, nasiona, pestki dyni, itd.) Zdr. spoko, bez soga sie obejdzie

Zmieniony przez - zaglebieSC w dniu 2008-07-11 17:59:38

Zmieniony przez - zaglebieSC w dniu 2008-07-11 18:00:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy napisalem cos nie tak, ze tylko ja z calej listy jestem bez odpowiedzi? : /
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
oblicz swoje zapotrzebowania b/t/w, wszystko masz w postach podwieszonych, poszedles strasznie na latwizne, wiesz czym mozna ewentualnie zastapic te produkty ktore masz w diecie ? poczytaj o zrodlach bialka, ww, i tluszczow. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 755 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19721
Dieta w miare dobra. Sprobuj zastapic oliwe z oliwek innymi tłuszczami.

Kto ku wielkiemu zmierza , na małe się nie oglada.
:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
a dlaczego innymi tluszczami ? Oliwa z oliwek jaknajbardziej okej ? dieta fakt w miare dobra, ale na ostatni posilek zarzuc twarog, wolnowchlanialne bialko.

Zmieniony przez - zaglebieSC w dniu 2008-07-10 17:06:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie poszedlem na latwizne, sporo czytalem na ten temat..
ale uwazam, ze jakbym mial to wszystko liczyc i sprawdzac wszystko co jem, to zajeloby mi to dluzej niz sama dieta..
Nie wiem jak zastepowac te produkty, to oczywiste.
W ogole do tej diety i treningu zabieram sie juz chyba od 2 tyg.

Moje zapotrzebowanie wyszlo 3500(wliczajac 3x w tyg. silownia i codziennie rano basen) - ale to chyba i tak za duzo, prawda?
Korzystalem z tematu "Zapotrzebowanie kaloryczne, skł. prod. żywnościowych, % bf"

Zmieniony przez - zea1 w dniu 2008-07-10 21:30:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
wyszlo ci 3500 kcal czy w miare okej, dobra :

Sniadanie:
płatki owsiane
otręby pszenne
rodzynki suszone
orzechy włoskie
jajka

tu jest okej, mozesz dodac warzywa czy owoce ktorych musisz jesc sporo, pamietaj o nich

2 posilek:
Chleb razowy
oliwa z oliwek
pierś z indyka
herbata
owoc (jablko, banan, grejpfrut)

tu tez jest w miare okej, apropo herbaty czy tam wody, duzo pij okolo 2-3 l dziennie, okej

3 posilek:
ser twarogowy chudy
oliwa z oliwek
herbata
chleb razowy
warzywa

mozesz dac twarog poltlusty ze wzgledu na to iz jest on mniej przetworzony niz chudy, ogolnie okej

4 posilek:
ryz lub makaron
mięso kurczaka (pierś np.)
warzywa
oliwa

przed treningiem ryz brazowy bo ma niskie ig, wyrzuc oliwe w porze okolotreningowej, warzywa mozesz rowniez wyrzucic ale moga tez zostac i krzywda sie nie stanie

5 posilek (po treningu):
woda z miodem
ryż biały
piers z kurczaka got.
naturalny sok
warzywa

okej

6 posilek:
tuńczyk w sosie własnym
warzywa
herbata

tutaj jak wspomnialem, imo twarog lepszy, chyba wszystko pozdro i przyrostow zycze

Zmieniony przez - zaglebieSC w dniu 2008-07-10 21:46:14

Zmieniony przez - zaglebieSC w dniu 2008-07-10 21:46:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 387 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4094
Skoro tak duzo czytales i nadal nie wiesz, czym zastepowac produkty, a wyliczenia trwaja u Ciebie tak dlugo, to zwyczajnie za malo czytales

Run, rabbit run.
Dig that hole, forget the sun,
And when at last the work is done
Don't sit down it's time to dig another one.
Pink Floyd - Breathe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W programie zamieszczonym w tym temacie zapotrzebowanie wyszlo mi:
2920 kcal i 2,0/1,3/5,2. P.S. nie wiem czy jestem hardgainerem.

Dziekuje bardzo za pomoc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy nie bedzie to problemem chodzic na basen o godz. 10, zakladajac, ze pierwszy posilek bedzie o 9 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
Nie powinno byc, ale postaraj sie zjesc 10-15 min wczesniej

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka na Ciebie działa :?:D zajrzyj

Następny temat

Gruby chce byc chudszy

WHEY premium