SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta lowcarb

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 26430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Prepraszam raz jeszce ale naprawde krucho u mnie z czasem
Szybka odpowiedz u innych to jedno a dluga analiza diety czy treningu itd to co innego i nad tym trzeba posiedziec troche a niestety nie mam tyle czasu
Nie bede nic obiecywal - po prostu jesli bede mial DLUGA chwile - usiade i policze wszystko.
pozdrawiam

Stwierdzilem ze jestem nikim i swiat inaczej na mnie popatrzal od razu...i nie mowie ze mi z tym zle, a wrecz przeciwnie.
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No coz moge powiedziec bez komentarza.Szczerze mowiac minelo juz 4 tyg i nic nikt sie nie odezwal wiec juz mi to lata . Dzieki

Robert
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam widze ze nic sie nie zmienilo puchy ciekawe czym to jest ??/
ja jade dalej na mniej niz 20g ww jeszcze 3 tyg jest ok waga w dol u ogolnie nie jest zle odezwe sie jak sie skonczy hej?


Robert
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
odezwij sie

Idac po Alternatywnej Drodze zawsze przejdziemy przez podstawy Odzywiania.
Kanarek.mafii.hardcor.suple.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaj Kanarek jak sie masz mam nadzieje ze juz sobie poukladales troche zycie . U mnie koniec wczoraj minelo 2 miesiace bez jednego dnia , szkoda troche ze musialem sam przez to przejsc bez pomocy z zewnatrz no ale takie zycie . Poczatek byl dobry szybki spadek wody potem srednio 0,5 do 1,2 kg tyg , najgorzej koncowka po 0,2 g 03 g zmienilem troche dietke mniej tluszczy i w ostatnim tyg spadek byl 1,2 czwiczylem caly czas cyklicznie z Michalem ale czylem straszny brak sile WW nie przekraczlem 20g/diennie pierwsze doladowanie po dwoch tyg potem co tyg i prawie na ful ww jadlem na co mialem ochote do tego jakies winko piwko.Tak jak wspominalem koncowe tyg byly ciezkie z braku sily np na poczatku robielem 30*50m basen krallem a pod koniec juz tylko 5*50m brak sil i ochoty.Teraz zrobilem sobie dwa dni doladowanka i zaczynam niskokaloryczna na 2300kcal
Aha spadek wagi mialem 106 kg potem 100,7kg plus nabranie wody .
w pasie 113 cm teraz 107 cm reszta spadek ok 2cm . Wizualnie widac roznice przynajmniej dla mnie ogolnie chyb jestem zadowolony , tylko szkoda ze taki maly spadek wagi no nic nie ma latwo musze jeszcze popracowac
Mam zamiar jeszcz schudnac do 88 kg czy cos bys mogl poradzic panie Kanarek oczywiscie jak znajdziesz chwile .

Robert
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Witaj Roberto
Milo slyszec o efektach
Uwazam ze za malo energi moglo byc spowodowane np za intensywnym treningiem w stosunku do ilosci kalorii albo za duza jego (treningu : basen silownia etc) iloscia
Na dzien dzisiejszy poradzilbym Tobie albo przyjzec sie z boku diecie i aktywnosciom i pozostac przy lowcarb jednak zweikszyc ilosc ww nawet do 100g/dzien (kosztem tluszczu oczywiscie) lub zmienic wedle uznania na inny model odzywania - jak to mowia - dla kazdego cos inngeo i wszystkioego mozna sprobowac
Tak wiec zchecam do eksperymentow
pozdrawiam


Idac po Alternatywnej Drodze zawsze przejdziemy przez podstawy Odzywiania.
Kanarek.mafii.hardcor.suple.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
hejeczka!!!:) mam pytanie...czy dieta low carb jest ok dla osob ktore sie ruszaja? 3 razy w tyg silownia i 4,5 razy wszelkiego rodzaju step, earobixing i tym podobne? jezeli tak to kiedy powinnam jesc posilki?

Bardzo dizekuje za sugestie

Patka

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Patko ...prosze Cie o przeczytanie archiwum naszego dzialu
Chociazby tego posta

Bedziesz miala juz poglad na sprawe
pozdraiwma

Idac po Alternatywnej Drodze zawsze przejdziemy przez podstawy Odzywiania.
Kanarek.mafii.hardcor.suple.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
nio pewnie bede musiala...tylko ze mam tak zajeta glowa pisanie pracy mgr i przygotowywaniem sie do lekcji ktore prowadze ze po prostu czasem nie mam czasu hieh ja powinnam czytac o tlumaczniu filmowym a nie o dietach ihihi ale jak znajde czas to pewnie przeczytam) ale wiesz....w sumie tyle samo slow zajeloby ci odp na moje pytaniaale widze ze chcesz mnie zmusic do wysilku hehehhe:)

Patka

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Zawsze zmuszam
A tak powaznie to ja tez mam troche pracy a tutaj pomagamy dobrowolnie
Tak czy incazje o wilee bedzie lepiej zarowno Tobie jak i Nam jak poznasz podstawy etc
pozdrawiam

Idac po Alternatywnej Drodze zawsze przejdziemy przez podstawy Odzywiania.
Kanarek.mafii.hardcor.suple.pl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Glutamina: wytraca z ketozy czy nie?

Następny temat

Napoje energetyzujące mogą zabijać

WHEY premium