SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta lowcarb

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 26428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Ale oliwy bym chyba nie wypiła
TEZ TAK MYSLALEM JAK MIALEM 13 LAT DA SIE WYPIC MOJ PRZEPIS - BIERZESZ POSILEK DO UST TROCHE GRYZIESZ - PO CZYM DAJESZ ZA ZEBY () LYKASZ OLIWE POCZYM SZYBKO GRYZIESZ TO CO WYCIAGNELAS ZZA ZEBOW I POLYKASZ - NIC NIE POCZUJESZ JESLI CHODZI O OLIWE

Jogurty i chudy biały ser do tj pory jadałam w sporych ilościach, postaram się poprzestać na jednym dziennie.
JOGURCIE. SER BIALY CHUDY JEST OK.

Będe was informowała jak mi idzie i zadawała kolejne pytania
ZAPRASZAMY.

Kiedy powinnam spodziewać się spadku wagi przy ww ok 20-50??
J/W - JESLI JESTES PIERWSZY RAZ TO W ZALEZNOSCI OD TEGO ILE MASZ ZGROMADZONEGO GLIKOGENU/WODY - ODCZUJESZ SPADEK WAGI W PIERWSZYM TYGODNIU (MOZE ON MOTYWOWAC JEDNAK UWAZAJ ZEBYS CZASEM NIE TRAFILA W SLEPY ZAULEK KIEDY W NASTEPNYCH TYGODNIACH NIE BEDZIE JUZ TAK MILO ). SPADEK 0,5-1KG TYGODNIOWO UWAZA SIE ZA ZDROWY (PRAWDOPODOBIENSTWO WYSTAPIENIA EFEKTU JOJO PO ZAKONCZENIU DIETY JEST MINIMALNE ROZNIEZ).
I TAKIEGO SPADKU TOBIE ZYCZE

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Doradca w dziale Alternatywna Droga
HighCarbGainDietLyleApproved
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 439
Dzięki!
na razie próbuję ograniczać ww, ale udaje mi sie 80-100, poniżej jest strasznie ciężko, przynajmniej na razie.
Uwielbiam arbuzy, wiec jem je na drugie sniadanie i jogurty tez mają sporo, tak więc większość dziennej "dawki" jest własnie z tego. Zauważyłam,ze ilość kcal jest na poziomie 1000-1200, co mnie zdziwiło, bo nie czułam głodu.
Cały czas mam problem ze śniadaniem w pracy, jak na razie jem kostkę chudego białego sera z warzywkami. Na jaecznice nie mam co liczyc.
pozdrawiam
Gabi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
pzy tym poziomie ww bedzie ci ciezko dluzej niz 2-3 dni - ...no ale powodzenia zycze

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Doradca w dziale Alternatywna Droga
HighCarbGainDietLyleApproved
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 439
Juz mi ciężko:) głod zanika przy mniejszej ilosci ww, a wiekszej tłuszczy, a te spozywam głównie z serem mozarella i kiełbaskami lub parówkami.Cały czas mam problem ze skomponowaniem jadłospisu.Zbyt zakorzenił sie Montignac w mojej psychice.

Można jeść bitą śmietanę ze słodzikiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
od czasu do czasu smietana plus slodzik nie zaszkodzi (mniam) !!

Fakty, nie mity - stan wiedzy na rok 2003
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
od czasu do czasu to ...cholera ide zjesc !!

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Doradca w dziale Alternatywna Droga
HighCarbGainDietLyleApproved
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 439
To ja też dzisiaj zjem
Nie przeszkadza,ze jem wiecej białka niż tłuszczu,staram sie jesc ok 140 ngr, ww ok 80 (i to musze obnizyc) a tłuszczu nie wiem ile spożywam.
Napiszcie mi swoj przykładowy jadłospis, jakoś do tej pory ograniczałam tłuszcze i ciężko mi sie przestawic, ale twardo próbuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
tluszczu staraj sie jesc tyle aby nie byc glodnym - jednoczesnie patrzac w lustro i na wage (jesli ci zalezy)
jadlospis wkleje wieczorkiem

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Doradca w dziale Alternatywna Droga
HighCarbGainDietLyleApproved
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 439
Dzięki,
Co nie zaczynam jeść, to w większości produktów sa węglowodany. Zeszłam do 50gr i mniej chyba nie dam rady, bo sam jogurt ma w 100gr ok 12-15, ser biały troche też, warzywka też troszkę,nie mówiąc o owocach.
Moze bede wzorowała się na Twoim jadłospisie
Na razie jem ok 1000 kcal i nie jestem głodna, ale mam tyle pracy,ze nie mam kiedy myśleć o jedzeniu, nie móiąc juz o uprawianiu sportu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wytworzenie produktow z duza iloscia ww jest tanie, co za tym idzie latwiej to sprzedac, dlatego tyle jest tego .....
nie schodz nizej z ww, nie ma sensu sie meczyc !!
nie licz tak tych kalorii, to punkt strtowy, raczej obserwuj jak sie zachowuje twoje cialo
kobiety potrzebuja okolo 4 tygodni na rozpoczecie porzadnych wynikow (taki juz wasz urok)

Fakty, nie mity - stan wiedzy na rok 2003
'Alternatywna Droga'
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Glutamina: wytraca z ketozy czy nie?

Następny temat

Napoje energetyzujące mogą zabijać

WHEY premium