SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta laski do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1434
Dieta do oceny
obecna waga 61
wzrost 170
cel redukcja

6:00 1 posilek
200 g sera chudego
30 g platkow owsianych owsianych( z czubate lyzki)
lyzka czubata siemienia lnianego odtluszczonego


8:30 2 posilek placek
2 bialka jaja
1 lyzka platkow gryczanych badz kaszy gryczanej
1 lyzka pestek dyni
1 lyzka siemienia lnianego

11:00 3 posilek jak wyzej

14:00 50g ryzu
kurczak 150 g przed treningowy
tutaj mam nie uwarunkowane bo ide na trening o 15 a z silki wychodze czasem o 20 i bo mam 3 zajecia spinningowe jestem instruktorem i nie mam na to wplywu;/
18:00 czasem 20 miecho kurczak 200 g

23:00 odzywka bialkowa

do oceny
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 314 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5338
Kazeina to woooolne białko, więc powinna się znaleźc na wieczór, nie rano.
Rano to inne białko i węgle z kategorii ekspresowych / pośpiesznych Z drugiej strony odżywka białkowa (serwatka jak mniemam) znowóż na rano się nadaje, nie na noc.

Poza tym dieta jest cyferkowo w miarę OK, ale nuuudą wieje, więc raczej nie dasz rady jej utrzymac.

This subject matter was transported to yourself because your-person requested to be imparted
of knowledge of extends from either us or one of us cooperators,
if you do not need to acquire biddings from ourselves once more please speak to ourselves here.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1434
czyli sera dac na noc?
a odzywke na rano?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 314 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5338
Coś w ten deseń.

Ile kcal ma ta twoja dieta? Podział B/T/W? Przy 60kg i 5h na siłce (dziennie?) to jakieś 2200 kcal zapotrzebowania masz.

This subject matter was transported to yourself because your-person requested to be imparted
of knowledge of extends from either us or one of us cooperators,
if you do not need to acquire biddings from ourselves once more please speak to ourselves here.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Skalar. za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez obliques za pkt 1 regulaminu
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
...
Napisał(a)
Usunięty przez Skalar. za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1434
obliques proszeee cie skoryguj diete i naniec poprawki liczy sie dla mnie imo twoja opinia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nadinka a jakie zalozenia masz? juz tez kolega cie pytal, jaka kaloryczność podstawowa, ile kalorii odjęłaś? jaki rozklad? Ile czasu sie odchudzasz bez przerwy i na jakim etapie jestes?
Skoro spedzasz tyle czasu na spinningu to powinnas pic w trakcie weglowodany.
Bardzo malo weglowodanow, nie widac w ogole warzyw (pewnie nie uwzglednilas, ale powiem, na wszelki wypadek) no i cos nie tak z tluszczami, bo tez widze tylko jakies resztki, zreszta jak i resztki kalorii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1434
kurde obli slabo sie na tym znam rozpisala bys mi to wagi 61;/

ulozylam tak jak umialam;p wzorujac sie na iinnych dietach
i mam taki problem jak czasem koncze trening o 21 to nie wiem czy szamac kuraka i ryz czy juz kuraka z warzywamii pomoz cos:) bede wdziewczna...

a redukuje sie juz 1,5 miesiac zjechalaM 7 KG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a) zrob przerwe na poziomie zerowym to sie "pomecz" i policz zgodnie z zasadami, przerwa powinna byc min tydzien sprobuj rozpisac sobie dla B/W/T 30/50/20%
b) czesto masz te zajecia?
c) ja ci moge jedynie zaproponowac rozklad poczatkowy, dalsze postepowanie musisz sama wiedziec i decydowac, bo tak musialabym prowadzic cie za raczke, a nie o to chodzi zreszta ja juz tu wiedze malo wegli, mala wage, wiec i tak pewnie zaczniesz od B/W/T 40/40/20 i bedziesz musiala sobie plan rotacji wegli przygotowac
d) jak bedziesz pila w czasie takich "maratonow" treningowych weglowodany w plynie to nie musisz juz potreningowo, starczy normalny bialko z warzywami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GALARETKA

Następny temat

Ważenie przed czy po?

WHEY premium