SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1281

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 55
Witam szerokie grono sportowe zwracam się z prośbą o ocenę diety i korektę w razie potrzeby oraz upraszam o wyjaśnienie takich zmian Jestem endomorfikiem ,tak mi się przynajmniej wydaje , nigdy nie udało mi się aż tak przebrnąć przez te warstwę tłuszczu aby sie o tym przekonać ,wiec tutaj tez poproszę was o pomoc
Mam 21 lat ważę 78 kg mam wzrostu 179 cm oraz mam staż treningowy to około 4 lat bez przerw na efekty nie narzekałem lecz nigdy nie zagłębiałem się w temat odżywiania lecz wiem teraz żę to bardzo istotna a zatem opieram się na tym poście https://www.sfd.pl/-t527693.html :
moim planem jest redukcja a więc zgodnie z kalkulatorem potreningu.pl zapotrzebowanie wyszło 3300 kcal i uwzglednilem 3000 kcal z tego juz obcinajac 200-300 kcal, ponieważ aktywność beda do treningi siłowe oraz interwały 25 min od razu po nich\
przyjąłem sobie 2-2.5/kg białka oraz tłuszcze 1g/kg i reszta ww-,zapotrzebowanie wyszlo 3000 kcal
Zatem nastepne pytanie jak i co powoli odejmowac i co dodawac ,slyszalem ze powoli weglowodany i tluszcze obcinac i zamiast tego coraz wiecej bialka dawac ,ale to sie ma do kcal??
nie wychodzilo mi to ,chyba do tej pory scinalem miesnie wiec prosze o pomoc
o to dieta oraz moja aktualna forma










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 111 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4231
A uwzględniłeś w wyliczeniach aktywność fizyczną?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 55
tak napisalem moja aktywnosc sa to interwaly po treningu od razu silowym ,zaznaczone od 3-5 w tyg i juz obcialem z tego 300 na poczatek niecałe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 55
a trening pomiedzy 4 a 5 posilkiem , i nie wiem jak to sie ma do tych interwalow czy powinienem wtedy bialko wypic a sobie na posilek potreningowy zamienic z ta odzywka bialkowa ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór celu

Następny temat

Ocena Dietetyka

WHEY premium