SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta +syplemnty=30kg na sile w 2 miesiace

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2385

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46
na wstepie chce powiedziec ze pracuje na 3 zmiany wiec mam niestety ruchome godziny konsumpcji,
1 zmiana
sniadnie;6 lyzek platkow owsianych gotowanych w 300ml mleka,podwojna kanapkaz plasterkiem indyka,banan
2sniadanie;gotowany ryz z warzywami(brokuly,brukselka,kalafior,lodyga szparagowa,marchew,cebula)owoce,zapijam jogurtem
3posilek;zwyczajny obiad,w moim przypadku jest to najczesciej pieczona ryba,lub kotlet schabowy,badz 4 jajka sadzone,ziemniaki,surowki,lub salatki,sok owocowy
po treningu;bezposredniopo treningu system protein 80,gotowana piers z kurczaka z ryzem,czasem jakies warzywa,zapijam jogurtem
5posilek;gotowany makaron z bialym serem,lub sosem warzywnym,badz gotowana kaszaz mlekiem
przed snem;system protein 80

to jest moja dieta gdy pracuje od 6 rano do 14,gdy przychodzi 2,3 zmiana oczywiscie musze porzestawic godziny posilkow,jednak sa one takie same i w takich samych porcjach,cwicze nie cale 3 miesiace i dokladnie dzis wycislem 30 kg wiecej na klatke w poziomie niz pierwszego dnia gdy zaczynalem swa przegode z tym sportem,pozdrawiam

jol fanki

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46
zapomnialem dodac ze przytylem 15,5kg,to chyba juz wszystko,powodzenia

jol fanki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Zle dobrane tluszcze a w zasadzie ich braki. Jak wyglada btw i zapotrzebownanie?

Zmieniony przez - domer w dniu 2008-05-25 17:04:24

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46
moze i zle dobrane,nie wiem nie znam sie napisalem tylko co sobie ubzduralem i co stosuje i jaki mi to przynioslo efekt jesli chodzi o sile,sylwetka jest tez dlamnie bardzo wazna nie wygladam rewelacyjnie jednak trenuje 3 miesiace i jestem z siebie zadowolony,pozdrawiam

jol fanki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 598 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6759
Ale 15,5kg w 3miechy to za***iscie duzo chyba ;]
Niewiem, teraz zaczynam od jutra podobna masowke zobaczymy czy da mi to chociaz kilo miesiecznie bo jestem takich konkretnym ekto :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46
kiedys moze umieszcze tu moje foto,nie jestem zwolennikiem zadnych specjalnych diet,jem to co napisalem,wiem ze nie jest to profesjonalna dieta i brakuje w niej wszystkiego,jednak sa efekty,pudzianowski jak wielokrotnie mowil nigdy nie stosowal zadnej diety a prosze jak wyglada,gdyby poswiecil troche wiecej czasu na silowni kuturystyce,wygladal by lepiej niz nie jeden ktory przywiazuje uwage do tego wszystkiego,pozdrawiam

jol fanki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
pudzianowski jak wielokrotnie mowil nigdy nie stosowal zadnej diety a prosze jak wyglada

SAA robi swoje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
łokvrwa ale głupoty wygadujesz i poco założyłes tego posta w końcu, zeby sie pochwalic czy co, bo jak tak to tragedia z tą dietą, a 15 kg to wieksza połowa to fat

ps. nawet na saa trzeba diety trzymac bo inaczej efekty sa chwilowe lub żadne, zapraszam do działu doping to sie przekonacie, ale najpierw opanuj podstawy odżywiania

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocencie moja diete !!

Następny temat

Pytanie o diete ( szkoła )

WHEY premium