SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1046
czesc
wydawalo mi sie ( ale to tylko wydawalo bo tak chyba nie jest) ze ulozylem dobra diete reducyjna.A wiec zaloaylem sobie cos takiego ( nie smiejcie sie ) ze 60% bialko 10% to ww i 30% tluszcze . bilans klaoryczny jest ujemny i to bardzo jest :
to 3 posilki po jakies 350 kaliori
dodam ze mam 5 razy w tygodniu silownie i jem (stackera 3)
Jak mozeci to napiszci3e mi co musze zmienic w diecie (blagam tylko nie piszcie wszystko :) a dodam ze na tej diecie zżucilem juz prze 4 tygodnie 10 kilo i dalej spada) dzieki za oddpowiedz

MOC- dżemie w nas !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Natychmiast zaprzestań tej diety, spożywasz mniej kalorii niż wystarcza do zachowania podstawowych funkcji życiowych, w tym momencie Twój organizm korzysta ze WSZYSTKIEGO jako źródła energii zanim chwyci się za spalanie tłuszczu wliczając w to mięsnie, tkankę łączną i narządy wewnętrzne. Podaj mi swoją aktywność fizyczną tygodniową, wagę, wzrost i wiek a powiem Ci ile możesz bezpiecznie spożywać kalorii, chudnąć a jednocześnie nie bać się o swoje zdrowie. Kontynuowanie Twojej dotychczasowej diety to tortura dla Twojego organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1046
Wlasnie troszke za puzno sie kapnolem ze z moja dieta jest cos nie tak, wiec teraz czekam na twoja pomoc .
chodze na silke 2 razy w tygodniu
oprucz tego 3 razyw tygodniu chodze na trening amatorski w Trojboju Silowym
czasami sie zdazy pujsc pobiegac no i w szkole 3 godziny wf tygodniowo :)waze teraz 97 wzrost 176 wiek 18 lat

MOC- dżemie w nas !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Spozywaj 2200 kcal w sześciu posiłkach dziennie przy czym ostatni posiłek czysto białkowy (ok 30g białka) spożyty godzinę przed snem.
Posiłki rozłóż co 3h. Podane poniżej składniki podziel równo między 5 posiłków - pamiętaj że 6ty jest białkowy.

Spożywaj 180g białka dziennie, 75g ZDROWYCH tłuszczy i 210g węglowodanów dziennie. Przy tych proporcjach w dalszym ciągu będziesz tracił na masie, choć wolniej, ale za to efektywniej - spalana będzie tkanka tłuszczowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1046
dieki wielkie Khaine wezme sobie to do serca i szybko uloze nowa diete
terazi tak nie zalezy mi juz na tak szybkim spadku wagi takze mi to pasuje :)
dzieki !!

MOC- dżemie w nas !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
no problem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jeż i mata

Następny temat

Jaki posiłek przedtreningowy??

WHEY premium