SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dawkowanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1324

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5
Witam mam 18lat trenuje juz ok roku i progres jest dietę mam rygorystyczna oraz plan treningowy zostały one ułożone podemnie w sensie wymiary wagę itp celem była masa jak coś mogę wysłać
I tu pojawia się moje pytanie chciał bym dorzucić białko, kreatynę i bcaa do tego w sensie razem ponieważ stosowałem wszystko osobno i prosił bym was (byki,dziki,koksu,naturalne)o pomoc wiem ze podobnych tematów od zaje**nia ale nic do mnie nie pasuje dodam że wybrałem nowe suplementy dodam zdj
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5
Kup teraz i nazwa suplementu

...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie poszalejesz z takimi ilościami.

Bcaa ok 1g na 10 kg masy przed treningiem
kreatyna np DT rano 5g i po treningu 5g w nietreningowy 5g z rana
białko wg braków w diecie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
Jw zdecydowanie musisz dokupic chocby kreatyny by cos sensownego z tego skleic

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 38
Mam mono... Z activlab ponad 1kg ale w prochu a wole w tabsach i smak moim zdaniem kwaśny w ciul wiec to na test
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
spoko rozumiem:)
zawsze od biedy mozesz kupic kapsulki zelatynowe i sobie pakowac%)
ale chyba bardziej bedzie sie oplacalo komus mono w prochu dac/sprzedac hehe

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 38
Sam dostałem na taki ala Prezent i nwm właśnie czy iść w mono czy w jabłko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jeden cykl na mono kolejny na jabłczanie, przed Tobą jeszcze wiele różnych cykli i możesz sobie potestować co dobrze na Ciebie działa

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
lub stosowac caly rok
10g okolo treningowo i tyle

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPALACZ + S.A.W cap

Następny temat

Nada się na redukcje?

WHEY premium