SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dawkowanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12655
witam. chciałbym dowiedziec sie jak rozplanowac te suple w ciągu dnia...od razu mowie ze niekoniecznie ekonomicznie...
~Animalpak
~Cp
~Olimp creapure citrate
~Olimp Gain bolic 6000
~Nitrox
prosiłbym o pomoc w rozpisaniu tego wszystkiego...z gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12655
moze znajdzie sie jakas osoba ktora mi pomoze??:>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8672 Napisanych postów 69893 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 924334
~Animalpak
~Cp
~Olimp creapure citrate
~Olimp Gain bolic 6000
~Nitrox

Animalpak 1saszetka dziennie, np. po sniadaniu
CP w dzien Treningowy: 2 porcje (rano i przed T 30min), w dzien NT porcja (rano na czczo) -> porcja 3.5miarki chyba,ze cos zmienili czyli ok.9-10g
Olimp citrate - dorzuc jedna porcje w dzien T po treningu zaraz; a w dzien NT tez jedna w porze treningu
gainbolic - wg brakow w diecie, nei ma tu jakiegos okreslonego dawkowania
Nitrox - mialem 10saszetek na probe, sam osobiscie sobie chwalilem jak bralem 2 naraz 30min przed treningieim okolo, z racji ze masz CP polacz 1saszetke nitroxa + porcje CP (razem sobie wypij) lub bierz tez 2 nitroxy + porcja CP; testuj sprawdzaj ,sam zobaczysz jak dla Ciebie bedzie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ok dzieki ze zauwazyłes w ogole temat... a jeszcze mam pytanie bo wstaje rano o 9 pije cp. ide na autobus o 13 i o 13:30 jestem na siłce pije cp, a powinien być odstęp miedzy dawkami 8 godzin... :> musze sie tego trzymac w ogole??:>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8672 Napisanych postów 69893 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 924334
nie;
ja dawakowalem przed i po treningu - wiec odstep ok.2h i było ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie odżywki do mojego treningu i mojej budowy ciała

Następny temat

Zestaw witamin

WPC zestaw