SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dawid2233/DZIENNIK/walka o zmianę

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1745
bolek1970witam :) - nie przeceniam dobrego posiłku. ze wzgeldu na brak czasu poprostu białko w proszku to poprostu jedyne wyjscie abym mógl dostrczyc tyle wart. odzywczych ile trzeba a i tak doba ma za mało dla mnie godzin :)

carire witam witam i dziekuje :)

Wuchta34 - sporo szukalem opinii o białkach i ta ostrowia wydała sie najlepszym wyborem jesli chodzi o stosunek jakosci do ceny. Pozatym rodzina, rachunki , szkoła - kurde wszystkiego duzo wiec na lepszej jakosci białko nie starczyło i 2-3 miechy musze sie z tym pomeczyc.
Białko Treca było o niebo lepsze i dało sie zjesc bez problemu a teraz to meczarnia z Ostrowia.
Z tymi aerobami to faktycznie chyba musze lekko przystopowac bo sie wykoncze. Tyle ze wszedzie czytam ze musi byc conajmniej 40 min aerobów aby spalic tłuszcz wiec jak to bedzie z tymi 20 min proponowanymi przez Ciebie ?
Robota, siłka +aeroby + zajecia do wieczora a weekendy od rana do wieczora szkoła - czuje sie jak bym był wypalony.
A moze to wina diety? po kazdym z posilków jakies 30min czuje sie bardzo ociezały i najchetniej bym zasnał na stojaco.
Moze to byc wina diety? Nigdy nie miałem takej sytacji.

pozdrawiam

Zmieniony przez - dawid2233 w dniu 2008-03-28 13:15:18

Zmieniony przez - dawid2233 w dniu 2008-03-28 13:17:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
po jakim posiłku senność cię ogarnia?

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1745
po przeanalizowaniu dnia wychodzi ze po ryzu, ale nie mialem tak wczesniej wiec zastanawia mnie czy ta ilosc ryzu w ciagu dnia spozywana moze miec na to wpływ.

ale czy to akurat ryz - niewiem.
dzis nie bylem w pracy , piekna pogoda , kawke wypiłem, od rana czułem sie swietnie. Zjadłem plateczki z odzywka. potem ryz z kyrczakeim i ogoreczkiem. potem płatki z odzywka i nagle ja mnie grzmotło to myslałem ze czołgac sie bede. I tak dokładnie jest od wtorku.

hmmmm dziwne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
jak ryż biały to możliwe

Wysokie IG - szybki wzrost cukru we krwi stąd ta senność

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1745
własnie ryz brazowy wedle zalecenia :) był.

niestety skonczył sie i na obiad musze zjesc biały teraz ale z rana był brazowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1745
łyknałem thermo fat burnera i poszedłem zrezygnowany na silke

nogi poszły kiepsko ale potem myslałem ze rozniose te moje mini ciezarki , smigało jak ta lala :). ogólnie jestem zadowolony:)

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1745
no to w koncu zakonczony szkolny weekend. Prawie udało sie utrzymac diete - tyle ze to zarcie prawie cały plecak zajmowało, na notatki juz miejsca nie było - no ale trudno :) cos za coś :)

Skonczyłem dziś opakowanie Thermo Fat Burnera - stosowałem wedle zaleceń - 2 kaps przed II śniadaniem i 2 kaps przed obiadem.
Niewiem jak ze spalaniem tłuszczu ale kopa daje niezłego. Boję sie tylko o uzależnienie psychiczne :) bo bez niego to jakos słabo bedzie.
Od jutra miesiac na Thermo Speed Extreme- zaczne jak w instrukcji - 1 kaps przed II sniadaniem i obiadem.

Po piatkowym treningu juz zregenerowalem sie i na siownie jestem napalony jak arab na kurs pilotażu - to juz jutro.

Po tym tygodniu mija jakies 8 tyg treningu 3 X w tyg całe ciało. Chciabym przejsc na trening dzielony - 2 X w tyg całe ciało.

Poniedziałek, Czwartek
Klatka, Barki Triceps, Brzuch, Aeroby

Wtorek, Piątek
Nogi, Plecy, Biceps, Brzuch, Aeroby

Co Wy na to ?

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1745
dziś dzień beztreningowy - ja to sie chyba uzależniłem od wysiłku. od 2 lat ciagle prawie dzien w dzien jakis trening. jak nie pływanie to siłka albo rower intensywnie :).

Polecono mi trenig MASS Michała - zajrzałem na stronke i wyskoczył mi taki trening :







po kazdym dniu dodałbym jeszcze 20-25 min aerobów


czy przysiady ze sztanga moge zastapic wyciskaniem na suwnicy albo przysiadami na maszynie ze wzgledu na kregosłup?

co sadzicie?

aha :)King89 - dzięki pomocy w diecie w koncu skoczyły sie nei miłe problemy m.in. z żoładkiem - dzięki :), jednak chyba cos jeszcze jest do zmiany takie mam przeczucie ale niewiem jeszcze co. zobaczymy po pomiarach za 2 tyg.




Zmieniony przez - dawid2233 w dniu 2008-04-01 20:58:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Robota, siłka +aeroby + zajecia do wieczora a weekendy od rana do wieczora szkoła - czuje sie jak bym był wypalony.
A moze to wina diety? po kazdym z posilków jakies 30min czuje sie bardzo ociezały i najchetniej bym zasnał na stojaco.
Moze to byc wina diety? Nigdy nie miałem takej sytacji.


Przyczyn może być kilka.

- zła dieta [to można poprawić]

- za mało snu/wypoczynku [im bardziej intesywnie żyjesz tym sen jest ważniejszy. 8 godz. w łóżku to podstawa. Wiem, że różnie w życiu bywa. Ale zamiast zdawać się na pobudzacze/tabletki/suple itp. lepiej się wyspać]

- słaby tydzień [to normalka i nie do przeskoczenia. W cyklu miesięcznym musi być kilka słabszych dni. Czasem jest słabsze ciało, czasem siada psycha. Tak po prostu jest trza to przyjąć do wiadomości. I iśćdalej. A nie się rozczulać. Można to przejść, ale przy pomocy tabletek nie zawsze legalnych. Dlatego nie polecam]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
Można to przejść, ale przy pomocy tabletek nie zawsze legalnych. Dlatego nie polecam

co ty KURO mu doradzasz

cykl na mecie jeszcze nikogo nei zabił



żart żeby nie było

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebuje pomocy jestem pocztkujący

Następny temat

Cwiczenie....

forma lato