SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czym zastąpić posiłek po treningu i śniadanie ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 686
witam, jakieś 2,3 tyg temu wraz z jednym forumowiczem sfd ułożyłam dietę na redukcję:

pół godziny po obudzeniu :
-owsianka z rodzynkami i orzechami włoskimi

w szkole (2,3 godziny po śniadaniu) :
-pierś w kurczaka z ryżem i jako dodatek dodałam trochę koncentratu (rozdzielam to na takie jakby 2 mini posiłki, bo spędzam w szkole 6,7 godzin i jem w odstępach mniej więcej 3 godzin)

obiad (po przyjściu ze szkoły) :
-kasza gryczana i dalej to zależy co mama zrobi

jako, że o po 17 zaczynam trening a z reguły jestem w domu przed 16 to obiad tu stanowi też posiłek przedtreningowy niestety

po treningu, parę min po 20 tuńczyk

przed snem o 22 serek wiejski


No i wystąpił mały problem. Otóż mój organizm nie najlepiej znosi owsiankę i tuńczyka (zbiera mnie na wymioty) i nie bardzo wiem czym mogę zastąpić te posiłki. Jeżeli chodzi o śniadanie to myślałam o musli z mlekiem no a na tuńczyka nie mam zielonego pojęcia. Pomożecie ?

Płeć: Kobieta

Wiek: 18

Waga: 68

Wzrost: 173

Obwód klatki:

Obwód ramienia:

Obwód talii:

Obwód uda: 59

Obwód łydki: 42

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 21.8 %

Aktywność w ciągu dnia: szkoła

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: 3 razy w tyg. ćwiczenia siłowe + rowerek, jak jest ładna pogoda to biegam 3-5 razy w tyg. ok 6 km, od czasu do czasu kopię w piłkę

Odżywianie: twaróg, tuńczyk, orzechy włoskie i ... ? - nie !

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: uczulenie na mleko, ale w małych ilościach chyba nic mi nie będzie ;]

Stan zdrowia: poza chorobą chrząstki stawowej wszystko ok

Preferowane formy aktywności fizycznej: tyle co jest

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: thermo fat burner

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak

Stosowane wcześniej diety: nie

Barca Bogiem, Barca Matką, Barca Babcią i Sąsiadką !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 419 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6076
Jeszcze posłuchaj specjalistów ale moze zamiast tuńczyka zjedz makrele banan chyba tez moze byc a na sniadanie jajka na miekko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 686
oo super, już lepiej ;]

Barca Bogiem, Barca Matką, Barca Babcią i Sąsiadką !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
bananow nie jedz na redukcji,
na sniadanie mozesz zjesc kromke razowca, z jajkami, szczerze, nie trzeba sie bac tego chleba
nie widze tluszczy w diecie. po treningu wegle potrzebujesz, a jesz samo bialko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 632 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15595
makrela po treningu nie za bardzo bo jest tłusta. o ma być posiłek białkowo-węglowodanowy ew. samo białko. Mogą być inne ryby (śledź,etc) lub każdego rodzaju chude mięso. Wygodne jest białko z shake'a ale i bez niego można się obejść.

Na śniadanie jajka na miękko/twardo mogą być. Ogólnie staraj się w posiłkach z węglowodanami unikać tłuszczów.

Na śniadanie sama owsianka z rodzynkami i orzechami włoskimi - tragedia => a gdzie było białko?

lifting weights, killing bears and eating whole eggs...

Blog: Lifting gets me High
http://www.sfd.pl/-t450694.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 686
ogólnie to właśnie staram się unikać tłuszczy, od świąt ograniczam tłuszcze i spadło mi 5 kg ;dd a co do p.potreningowego to może być schab, bo chyba też się zalicza do chudego ?

Barca Bogiem, Barca Matką, Barca Babcią i Sąsiadką !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 632 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15595
może być.

ale tłuszcze powinny jak najbardziej być w diecie redukcyjnej (zbilansowanej); z oliwy, oleju lnianego, etc. Pamiętaj o nich:)

lifting weights, killing bears and eating whole eggs...

Blog: Lifting gets me High
http://www.sfd.pl/-t450694.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 686
aha i co myślicie o tym żeby jakieś warzywo albo owoc na śniadanie jeszcze dać ? jako, że w ciągu dnia nic nie ma z tej kategorii to chociaż tu może coś ?

Barca Bogiem, Barca Matką, Barca Babcią i Sąsiadką !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33139
Warzyw nie masz w diecie ?

<<ICI LA LUNE>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 686
no właśnie nie mam i jak chciałam je wsadzić do szkoły to odradzono mi ;/ a owoców na wieczór jeść nie bardzo ..

Barca Bogiem, Barca Matką, Barca Babcią i Sąsiadką !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
owoce jakie warto uwzględnić, to maliny, truskawki, jagody... ale jak widzisz za oknem, jeszcze nie sezon na nie.
warzywa pod każdą postacią dorzuć w ciągu dnia.

pzdr/
1

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa diety

Następny temat

Przyrzadanie Płatkow Owsianych

WHEY premium