SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy wszystko dobrze idzie???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 872
Witam !

Od kąd pamiętam nurtują mnie moje olbrzymie boczki i ten wylewający się fat. Nie wiem co mam z tym zrobic. Niby dieta rozpisana i to juz od dłuższego czasu ale wg mnie efekty marne.
Ostro zacząłęm od maja 2009.A wydaje mi się ze chyba nawet i mięśnie poszły przy tej redukcji.Co o tym sądzicie
poniżej wrzucę linki do fotek i podam mniej więcej okres kiedy je robiłem.
Zaczynając od czasów biez diety i frywolnym wpiep***niem wszytkiego jak leci:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/55302a5295158a8b.html / lato 2006
Następny etapem postanowienie noworoczne i tutaj pierwsze efekty ( tak mi się wydaje albo raczej ich brak)
po 3 miesiącach chodzenia na basen i jedzenia woreczka ciemnego ryzu dziennie.Generalnie dieta zle policzona jeśli chodziło o węglowodany.Jadłem zdrowe rzeczy ale nie przed treningiem.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a0a294879ab5540a.html 

II etap- Wakacje 2009. Bardziej dopracowana dieta. więcej Warzyw. węglowodany tylko przy śniadaniu i przed treningiem w warunkach domowych ( 3 x w tyg po ok 40 minut).Węglowodany na poziomie ok 80 gr /dzień
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/23e0b3cbdb7035e7.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/039bd2e90be8795d.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/039bd2e90be8795d.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/79c381e6c5fc9002.html(wciągnięty na maxa brzuch)

Oraz najbardziej aktualne foto /przepraszam za jakość/
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2127434c835508cb.html
prosto po wyjściu z łóżka rano dlatego brzuch mniejszy
Oprócz dalej trzymanej diety 80-90 gr węgli 2.1 białka i reszty tłuszczy jem jeszcze więcej warzyw i cwiczenia domowe zamieniłem na biegi 3x w tyg po ok 45-50 min(6 km)
Moje pytanie jest następujące czy da się pozbyć tego brzucha w szybszym tępie? chciałbym do konca 2009 zakończyć redukowanie się i przejść na powolną masę żeby lepiej wyglądać. Moim celem jest normalna zdrowa sylwetka
Obecne wymiary to :
biceps 34
klatka 108
pas wokół pępka 92-93
udo 57

CO z tym robić ,proszę o pomoc

Zmieniony przez - gorek85 w dniu 2009-09-28 19:06:30

Zmieniony przez - gorek85 w dniu 2009-09-28 19:06:55
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 872
Morales, ćwiczę jak na razie wg tego treningu co mi rozpisałes ale tak się zastanawiam , czy nadal jest wszytko ok .. Wg mnie mam masę słuszczu na ciele. wszędzie jest tłuszcz.Zauważam też ze jak jem na przykład w jednym dniu orzechy ziemne , tłusta makrelę czy dodam gdzie niegdzie więcej oliwy to od razu wywala mi bebech i ta obrzydliwa samara wisi przede mna. NIe wiem czy tak własnie wyglądać ma dieta .... Z resztą jem tak od dłuższego czasu i uważam ze ludzie potrafią szybciej zjechać z tłuszu stosujac dietę i mając odrobinę ruchu... a mi to idzie jak krew z nosa albo w ogóle nie idzie... wydaje mi się ze chyba tylko poszły mięśnie a nie tłuszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
czyli masz siłownie u siebie w domu? Bo nie wiem co to sa ćwiczenia domowe ?

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
A nie myslales o pojsciu na silownie ?

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 872
W domu posiadam ławkę skośną ,która daje mozliwość ułożenia także w poziomie .Mam 2 gryfy oraz dysponuję obciążeniem w sumie 12 kg.
Mój trening polegał na "wyciskaniu " - smiesznie brzmi przy tym obciążeniu :) leżąc 3 serie po 20 powt. potem rozpiętki 3 serie po 15 powt do tego brzuszki pompki .wiosłowanie sztangą 2 serie po 10 powt i podnoszenie gryfu z obciążeniem za głową siedząc 1 seria po 20 powt. a także trening mięśni brzucha- leząc na ławce podnoszenie /uginanie nóg oraz wyprostowanie w kolanach i utrzymywanie w pozycji równoległej do podłoża 3 serie po 20 powt

Na rozgrzewkę wpadał rower stacjonarny 15 minutek

Zmieniony przez - gorek85 w dniu 2009-09-28 19:25:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
wiesz, to są za małe, raczej BARDZO małe ciężary na Ciebie. Masz dostep do porzadnej siłowni ? Bo porzadny trening by Ci się przydal.

co do ostatniej fotki: mógłbys zdobyc troche masy i mysle, ze brzuch by spadł. Ja widze tu porzadny trening siłowy

Zmieniony przez - akneraj w dniu 2009-09-28 19:26:59

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 872
Co do siłki to nie myślałem o tym może dlaego ze mieszkam poza Wrockiem i musze dojeżdzać a chce uniknąc dodatkowych kosztów, chociaż zastanawiam się coraz bardziej bo i tak w sumie na moje starania wydaję masę kasy na zdrowe żarcie a efekty są ale bardzo wolno to idzie. Może warto zamiast basenu wrzucić siłkę i przyspieszyć tę przemianę..Poradźcie proszę czym przyspieszyć metabolizm bo wydaje mi się ,że niektórym te redukcje to szybko lecą a ja tu walczę juz tyle miesięcy i już czasami trace mowywację do działań. A skąd zaczerpnąc info jakimi ciężarami ćwiczyć.... Jakie będą na ten moment dla mnie odpowiednie.

Pytanko jest takie czy jeśli w dalszym ciągu jestem na redukcji to dobrze robię ,że w dni po treningu ( bieganie czy pseudo siłka ) wcinam WPC z wodą? jako uzupełnienie diety?
Wracając do tych moich treningów to owszem mczuję czasami zmęczenie mięśni ale nie czuję bulu jaki jest przy pracy z dużymi ciężarami... Czy to dobrze czy źle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
A skąd zaczerpnąc info jakimi ciężarami ćwiczyć.... Jakie będą na ten moment dla mnie odpowiednie.
- idziesz na siłowni z jakims rozpisanym planem i podnosisz cieżary jakie zdołasz unieśc, maxymalna katorga --> to będa Twoje ciężary. Jesli skończyłeś trening i nic nie czujesz, wziąłęś małe ciężary.

Druga sprawa: ja juz nie radziłabym byc Ci na redukcij, razcej około bilansu zerowego i do tego porzadny trening. Wypełnij ankiete, PODLICZ ZAPOTRZEBOWANIE i rozkład BTW (białko, weglowodany i tłuszcze). Rozpisz przykłądową diete. Zanim to zrobisz poczytaj linki podwieszone w dziale, które Ci pomogą wszsytko ułożyć

Co do siłowni. Zapisz się! A jak daleko masz do Wrocławia? Jesli to niedaleko to mozesz dojezdzać rowerem (to tylko taka moja sugestia)

Do dzieła

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 872
do Wrocka daleko nie mam bo ok 6 km na najbliższą siłkę .A co do samej siłki to pomyślę co i jak. Jeden z kumpli chyba nadal chodzi to może się odezwę i z nim spróbuję.Co do ćwiczeń to jakie byłyby dobre na pierwsze obycie na siłce? sądzę,że jeśli wypali to jestem w stanie chodzić na nią 2 razy w tygodniu a i nawet znajdę może czas na bieganie 1 x w tygodniu. Zrobię może tak. Jeszcze pogodnię 2 tygodnie tak jak dotychczas puki pogoda za oknem jest w porządku natomiast później jak sięzrobi juz kaszanka spróbuję może siłkę... Jakiś plan byś mi polecił jeśli chodzi i trening siłowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
co do treningów to myśle, ze Sir_łukasz CI cos fajnego rozpisze, albo ktoś kto sie na tym dobrze zna , ja Ci chetnie sprawdze diete. Nie ukłądam jeszcze profesjonalnie treningów (tylko bratu, bo wiem na co go stać) dlatego nie chce Ci czegoś niepotrzebnego wciskać

Wierz mi siłownia to dobra rzecz + dieta, czynią cuda

PS. akneraj to 'ona'

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PS. akneraj to 'ona'

I to jaka...
gorek85, zobacz do linka pod moim postem. Tam masz treningi redukcyjne. Proponuję na początek zrobić ACT, to trening który zwiększy siłę i wytrzymałość, wzmocni układ kostno-szkieletowy, ścięgna i przyczepy mięśni. Za jakieś 2-3 miesiące zacznij FBW.
I pamiętaj, że siłownia to podstawa przy kształtowaniu sylwetki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 872
Akneraj, dzięki za informacje i przy okazji sorki,
Wiesz ten problem zawsze będzie się tu pojawiać, Nie ukrywam, że cenne rady i twoje zaangażowanie nie zdradza iż jesteś kobietą, ...dopiero profil mówi więcej. Fotka, którą wkleiłaś przede wszystkim upewniła mnie w tym,że jesteś konsekwetna w swoich działaniach a przy okazji masz piękne ciało. Dzięki za rady a teraz zmykam poczytać ksiązkę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odżywki

Następny temat

Dieta-bedzie cos z tego>

WHEY premium