SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy tylko ja tak mam?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
JW, przyjdzie taki czas, że ich imprezowanie się skończy, a tobie sylwetka zostanie, jeszcze parę lat to właśnie ty będziesz mógł im dogryzac i śmiac się co im z tego imprezowania zostało... Trzeba myślec przyszłościowo. Skup się na celu a nie na teraźniejszości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
Tommy- moja dziewczyna, raczej jest bardzo ambicjonalna i może właśnie dlatego mnie krytykuje. Myśli, że nie wyglądam tak jakby ona to sobie wyobraża, bo się obijam

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 441
Popieram gościa co wcześniej napisał, że jeżeli nie startujesz w zawodach itp to możesz do tego inaczej podejść. Moim zdaniem teksty typu "dieta to obowiązek", "alkohol raz na dwa tygodniu to za dużo" to przesada, chyba że ktoś jest zawodowcem. Moim zdaniem wystarczy stosować kilka zasad i efekty będą. A dwa mocne piwka raz na tydzień żadnego spadku nie spowodują. Też mam ten problem tylko że z marihuanną, wszyscy dookoła wiaderkują przy każdej okazji, ja zresztą do pewnego czasu też. Nie załamuj się tylko wyjdź raz na tydzień, weź ze sobą dwa mocne piwka albo setke wódki, mi to wystarcza żeby fajnie pogadać i się odprężyć.

Zmieniony przez - Celdx w dniu 2012-05-09 22:19:45

Zmieniony przez - Celdx w dniu 2012-05-09 22:21:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 761 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10642
kurde gdzie ja żyje u mnie ludzi którzy ćwiczą sie szanuje i im sie zazdrości a z ciebie sie śmieją ?
żenada :/ wygląda na to że słabych masz kumpli, poza tym jak pijesz raz na 2 tygodnie to i tak dosyć często, nieważne.
Widzę że straciłeś całkiem motywację, mi w podbudowaniu motywacji do dalszych ćwiczeń pomagają HL fighterów na youtube, różne inne filmy o siłowni, rap i kumple którzy są silniejsi i ciągle chcę ich dogonić :)
atak wgl jak tam osiągnięcia na siłowni, op*****lałeś się przez te lata czy jak ?

kurczak, ryż i kreatyna zrobią z Ciebie skurvvysyna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Ja się zakochałem w osobie prawie 10 lat starszej i wiem, że nie będę z nią, a jedyne co mi zostaje to siłownia... Dzięki temu mam motywację taką, że chętnie bym Ci oddał jeśli Ci jej brakuje Nie ma co się op*****lać, trzeba rosnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Sztywny, weź załóż dziennik. Wpisuj treningi, dietę, samopoczucie. Na 100% jak będziesz widział progres, to od razu odżyjesz. Nie ma co się kierować ludźmi, bo to My jesteśmy kowalem własnego losu. I nikt za Ciebie życia nie przeżyje. Jeżeli Oni wolą pić i imprezować - to ok. Niech to robią, ale jak ktoś już wyżej napisał - Oni kiedyś przestaną, i będą żałować, a Ty będziesz dalej ćwiczył, i będziesz dumnie chodził w lecie po plaży.

Co do dziewczyny, to ja znów mam odwrotnie - nie mam jej, a chciałbym już mieć. Cóż, na każdego przyjdzie czas. Widocznie mój jest później.

Nie załamuj się, i do dzieła !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
Ostatnio dużo nad tym myślałem i uznałem, że problem jest w dużej mierze, w tym że towarzystwo w którym się obracam ma zupełnie inne priorytety niż ja. Pozatym prawie każdy z moich kumpli ma siłke, która służy im albo jako wyposażenie piwnicy albo strychu. Wydaje mi się, że wkurza ich to, że sami nie "mogą" ćwiczyć i nie chcą żebym od nich odstawał. W sumie już ogarnąłem sie i wali mnie zupełnie co inni sądzą na temat tego co robię i jaki tryb życia prowadzę, jakoś czuje się ponad nimi :)

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
No i widzę Sztywny, że zmieniasz tryb myślenia na lepszy.
Regenat też dobrze pisze. Załóż dziennik.
Regenat - też chciałbym mieć kobietę, ale coś nie idzie... Żadna starsza mnie nie chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136811
Kotlet, lubisz starsze dziewczyny? Mądrze, z reguły chłopaki w Twoim wieku łażą z gimnazjalistkami. Jak chodziłem do liceum, było paru typów z technikum, co chodzili z 14-latkami..Wyobraź sobie chłopa 19 lat, byczka, co łazi z taką dzieciuchowatą małolatą;)

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Chcę starszą ponieważ są bardziej inteligentne, wyglądam na starszą osobę niż mam lat i chciałbym móc się rozwinąć jeszcze trochę, a nie zatrzymać przez tępe nastolatki. Ja lubię takie 5-10 lat starsze...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co o tym myślicie

Następny temat

kreatyna!!!!

WHEY premium