SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy sterydy anaboliczne zmieniają naszą psychikę - czyli troche humoru !

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47149

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
Trolu - mam na tyle duzy staz , ze nie pamietam wszystkich systemow , ktorymi robilem,nogi. jeszcze na pocz. lat90-tychn ogi byly moja najslabnsza grupa: szczuple i slabe.
zawziolem sie po kilku latach , jak robilem nogi - niewielu na sali bylo w stanie uzywac takich obciazen i miec taka wytrzymalosc silowa jak ja. zostalo to zauwazone przez trojboistow ( ciagi tez - doszedlem do 280kg robiac je tak sobie - nie cwiczac trojboiu).
generalnie : zawsze nogi robilem same ( bez innych grup-uwazam ze wynik w przysiadzie daje wizerunek sily czlowieka ).
w najlepszym czasie bylo to tak (trojboj) : 3 serie rozgrzewk 60kg x12powt
100kg x 10powt, 140kg x 8powt, 180kg x 6 powt, 220kg x 3 powt ( tu juz zakladalem bandaze) , 250kg x 3powt (bandaze+kostjum jednosplotowy) 3 serie jesli nie szedlem na rakord ( jesli na rekord juz od 180kg max 2 powt , pow 220kg po 1powt. )dalej 180kg x6powt ( zmeczony 160kg x 8powt) 145kg x 6-8powt. - ta ostatnia 3 serie ze sztanga trzymana z przodu. taka objetosc treningowa byla robiona celem poprawy kondycji silowej , nie radze kopiowac - bylo to na srodkach mocnych ( waga wtedy ok 108kg , bez tkanki tł)( przyp. pojscia na rekord nie robilem juz nic dalej po zrobieniu rekordu - rekord = koniec nog)
bez srodkow trening wygladal tak ze dochodzilem do 160kg i staralem sie zrobic 10 powt po 3 serie , jesli to wyszlo znaczylo ze jestem przygotowany do wejscia na "towar". nie zaleznie od tego czy wyszlo czy nie pozniej robiolem 2 serie na 100kg ze sztanga trzymana z przodu 10-12powt.
moim osobistym wykladnikiem kondycji silowej( bez towaru)jest wykonanie 30 powt po 3 serie na 100kg ( wszystkie przysiady pełne , nie takie jakie robia kulturysci, ktore wygladaja jak wypiecie tyłka ze sztanga na barkach a nie jak przysiad)
obecnie daje rade tylko pierwszej serii - tzn nie mam kondycji silowej za grosz!
metod jest wiele dalem jedna w dziale trening pt: "jak bezpiecznie zwiekszyc wynik w przysiadzie " - polecam !

co do efektow = zgnieciony 4 krąg !( lata obciazen - zluzycie materiału + błedy techniczne )

pozdr.
mc

Zmieniony przez - marek.c w dniu 2006-02-04 20:05:39

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
ciekawy artykol,ciekawe przpadki

z jednej strony marek ma racje,z drugiej gregor itp...aleduzo na ten temat pisania


ps.ale wkurza mnie najbardziej,ze tera coraz wiecej "swirujacych"malolatow...widac to golym okiem,np.u mnie w miescie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 203 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1360
kumpel byl w polowie cyklu 200 mety, 20 propa i na przystanku na******lil kolesiowi bo tamten sie na niego patrzal, a jak go znam od dawna nigdy nie byl agresywny. ja jak bylem na mecie to idac ulica troche z pod byka sie patrzalem na ludzi ale nic nie robilem

bedac w polowie cyklu wezcie 3 tabsy mety i zapijcie je debowym mocnym, agresja gwarantowana

>>"jak booli-jak puuchnie<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 335 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3541
eee tam ja jestem w 6 tyg cyklu i tylko czasem mi odpie**** ale to zazwyczaj na silowni i potrafie te agresje wykorzystac w czasie treningu, tak w zyciu codziennym jestem bardzo spokojnym czlowiekiem....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
6 tyg to nawet jeszcze nie jest II stopien wtajemniczenia . cykle ponizej 3,4 miesiecy to "zabawa" . zartuje - oczywiscie licza sie tez dawki , rodzaj jak i przerwy miedzy cyklami. indywidualne uwarunkowania psychiczne , tez sa b. wazne - a co najwazniejsze to fakt ze ty nie mozesz obiektywnie ocenic siebie ! zapytaj o te ocene innych (byle nie innych koksiarzy ! - ale np : dziewczyne, ojca, brata siostre i takich ludzi a nie partnera od strzykawki !)

p[ozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6662
"a nie partnera od strzykawki"
troche geyowkskie sformułowanie

nie-jestem-z-zadnej-mafi-sfd-pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1067 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 60807
marek.c mozesz rozpisac kilka swoich cykli takich dluzszych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
moj max full wypas hardcor cykl trwal 6 tyg i skladal sie z 50mg propa c2d i 10-15 mg metki dzien jestem dopiuero w koxiarskim przedszkolu

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 295 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2310
hardcore player



powiedz marku lepiej co Ci dolega po tych 15 - 20 latach koksowania

ciekawe co bedzie za 5 lat na bilbordach...
ciekawe przy jakich zostaniemy mordach...
kto zostanie przy tych co dzis poglądach...
i jak kazdy bedzie z nas wygladał....
taaa jak kazdy bedzie z nas wygladał...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Właśnie. Marku jakie zmiany zauważyłeś u siebie fizyczne i psychiczne?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CLOMID

Następny temat

NANDROLON i TESTOSTERON - BADANIA

WHEY premium