SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy niski poziom testosteronu i h.tarcz...

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hipochondria + schizofrenia na 99% - to jest chore człowieku co piszesz

Zmieniony przez - Kazumba w dniu 2008-04-02 08:35:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 474 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8874
oge jesc tylko 1 raz dziennie,spuchniete jelita ,ktore mi nie pracuja i sam musze przesuwac odchody manualnie naciskajac gleboko w rozne rejonu brzucha po kilka godzin dziennie, aczkolwiek teraz to hormony tarczycy mi troche przyspeszyly perystaltyke,spie tylko po 3-4 godz na dobe

stary Ty naprawde masz nas.rane we łbie. może źle ten brzuch uciskasz i Ci sie piardy cofają do łba i stąd Ci sie biorą takie POSR.ANE pomysły.

no chyba że piszesz poważnie to w takim razie współczuję('');

pozdro

"old man dies, young girl lives - fair trade"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2411
taki chory kolo, no wymioty żółcią, lekarze bezradni ale kolo na cyklu! Ja zawsze bede głosował za eutanazją!

The Show Must Go On

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 649 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31168
zenada poprostu zenada

Cwicze bo lubie, lubie to cwicze.

Jezeli pomoglem daj soga -------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
hahah, dobry.
pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68
kurcze zablokowali mi konto tamto tak elite gdy przez miecha biore ft4 ,femare i testosteron to jestem innym czlowiekiem,wygladam jak kulturysta w dniu zawodow, lecz juz pare dni po odstawieniu tego wszystkiego wygladam jak gowno , wiec po co odstawiac i polowe zycia byc gownem, czy nie lepiej stale tak dobrze wygladac i czuc sie? koszt jest niewielki,(biore 1/4 t4 i femary dziennie tylko), po co cykle,skoro mozna robic taki lajtowy cykl nonstop,, po 1 tak male dawki h.tarczycy nie zablokuja, 1 strzam omy na miecha tez nie zablokuje jaj,tak samo jak 1/4 femary tez nic zlego nie zrobi, zastanawiam sie czy jest sens dodac proviron. Panie Marku czy moze Pan sie ustosunkowac,potrzebje poparcia expertów,pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
w sumie to temat do dopingu nie do nas
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
dodam ze kolega proponujacy mi eksperymenty z podniesieniem poziomu testrosteronu powinien zdawac sobie sprawe ze wszelkie tego typu zabawy po pewny czasie prowadza w slepa uliczke ( zakladalem juz tego typu tematy w dopingu - zycie na koksie).
stymulacja z zewnatrz bedzie wymagala coraz to wiekszych dawek, nie mozesz tego porownywac z jak twierdzisz uregulowaniem (wyrownywaniem poziomu) brakow endogennych.
tu widze ze Raven powinien ten temat wyjasnic grubym drukiem, z racji tej ze na pewno nie zrobi zadnego bledu , a temat wyczerpie doglebnie i bedziemy mogli temat uwazac za wyczerpany.
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68
oto moje wyniki sprzed cyklu :
testosteron 10.02 nmol/l norma od 10 do 28nmol/l
prolaktyna 249.76 uiu/ml norma od 86-324
ft3 4.04 pmol/l norma 3,95-6.80
ft4 12.89 pmol/l norma 12-22
estradiol 145 mmmol/m norma od 0 do 185
hemoglobina 12 norma od 14 do 18
inne badania w normie
czyli co dalej problem lezy w glowie ,widac ewidetnie ze mam wyniki jak 80 dziad-impotent i naprawde nie widze przeszkod abym faszerowal sie hormonami nonstop,
co pan o tym sadzi panie Marku bo lekarze to idioci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68
ewentualnie jaki suplement ,by pan proponowal zamiast testosteronu-omnadrenu aby podnies do gornej granicy normy i caly czas go brac?tribulus?6-oxo?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

naczynka a nitrix

Następny temat

przestroga przed ograniczeniem podaży SODU

WHEY premium