SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy nie za późno???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2332
witam, mam 17 lat cwicze na siłowni od około pół roku, ostatnio coraz bardziej interesuje się fitnessem, ale nie wiem czy to nie za późno, chociażby ze względu na gibkość ciała. Jestem w miarę rozciągnięta, zrobię szpagat, ale wydaje mi się, że powinno sie zaczynać już od dziecka, żeby to miało sens. Co wy myślicie o tym, może są tutaj jakieś dziewczyny zajmujące sie fitnessem??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
Zanim zjawi się Grasia z lepszym info - generalnie grelina powiadamia ośrodek sytości i głodu w mózgu o tym, że pora na posiłek. Jest to hormon wydzielany przez śluzówkę żołądka - działa jako przekaźnik informacji do centralnego układu nerwowego. Grelina zmniejsza też spalanie tkanki tłuszczowej, a przez to zwiększa masę ciała.

Obszerny artykuł o grelinie znajdziesz np. w Newsweeku, numer 20/03, strona 84

Zmieniony przez - Tyka w dniu 2004-07-22 17:01:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 212 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5332
17lat za późno??Znam kobiety,które zaczynały w wieku25lat i teraz są instruktorkami.Na fitness nigdy nie jest za późno!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 690
Selena ma rację. Absolutnie nie jest za późno. Również mam znajomą, która zaczęła w wieku 27 lat i czyni niesamowite postępy :) Wiara i chęci czynią cuda!!!!

Jestem dobry. Jutro będę jeszcze lepszy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4108 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24162
Kolega dobrze mowi, pamietam nawet taki przypadek jednej fitnesski ktorej nazwiska juz nie pamietam ale ona z duzej otylosci i ogolnej malej ruchliwosci doszla w ciagu 5 lat do zadziwiajacej formy

Klub Kulturystyczny "Hermes"
ul. Skargi 8
05-822 Milanowek
>->Zapraszamy<-<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poproście Grasika - da wam link do stronki jakiegoś gościa który zainteresował się kulturystyką w wieku chyba 73 lat i obecnie startuje w zawodach dla weteranów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308


s'il vous plait

John Pasco - 74 Year Old Bodybuilder

Background

Why am I a bodybuilder? I came late into bodybuilding, at 72 years of age, when I found myself to look old, think old and act old. I found that bodybuilding not only improved my physique, but it also gave me a healthy perspective on people and the world. I found that it rejuvenated me, made me feel some 40 years younger than my years. It also enabled me to deal with my cancer (now in remission) so that it is no force in my life.

I bodybuild and compete now because it keeps me rejuvenated. I also bodybuild and compete so that my accomplishments may motivate others of advancing years or some poor medical condition to take charge of the lives and banish fear of years and illness.

Vital Stats

Full Name: John Clinton Pasco
Location: Dallas, Texas
Birth: 29 March 1928, New Britain, Connecticut
Education: Public schools, Newington, CT; Penn State University BA English &#8216;52; General Theological Seminary, STM &#8216;55.
Military Service: Army Airborne, Ranger, Special Forces, Cryptographer.
Civilian Occupation: Priest, Episcopal Church, retired. Competing BodyBuilder.
Favorite Body Parts: Arms and Shoulders
Favorite Exercises: Legs because it is the greatest challenge and I love challenges.
Favorite Supplements: L-Glutamine, L-Arginine, HMB, Creatine, Ephedrine. I also take 1cc Vitamin B complex by injection bi-weekly.

Height: 6'0"
Waist: 30"
Bodyfat: Contest 6%, between contests 10-12%
Chest: 42" (now) Weight: Previous contests, 140-150 lbs. Now 168. Going for 175 next contest!
Hips: 37"
Biceps: 14"
Thighs: 21"


Contest History

2001 NPC SW Naturals, Masters 50+, 2d place
2001 NPC Heart of Texas, Masters 50+ 5th place National Qualifier
2001 NPC Red River Classic, Masters 50+ 3d place National Qualifier
2002 NPC SW USA BB Championships, Masters 40+ 7th Place

Next Contest: 2003 NPC Masters Nationals.

Note: While I am in my 70&#8217;s, when there are not any others of that age, I compete in the most senior class there which can be as young as 40.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308


.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308


,

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Missy ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1897 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9840
a co dokladnie ciebie interesuje fitness czy figure?

po"grubas" w dziale fitness
Satisfaction lies in the effort, not in the attainment

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Missy ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1897 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9840


ta pani ma 40 lat

po"grubas" w dziale fitness
Satisfaction lies in the effort, not in the attainment

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2332
ogólnie ciekawy jest tez ten fitness figurowy, ale własnie chodzi mi o ten, gdzie sie prezentuje swój program. Bo myśle, że może brakować gipkości i w ogóle. A figurowy to wiadomo, że można zacząc póżno :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam 184 cm i 100 kg wagi

Następny temat

START ANIMALPAK

WHEY premium