SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy mogę przyjmować te odżywki razem?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 402
mam do dyspozycji takie odżywki: massacra Olimp, creatine Xplode powder Olimp, białko TREC Ultimate Protein oraz L-carnitine gold TREC. Czy mogę je przyjmować w tym samym czasie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 402
a mam to wszystko stosować według zaleceń na opakowaniu czy jeśli przyjmuję to wszystko razem to może zmniejszyć dawkowanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
Kreatynę w 1-2 porcjach w zależności od rozmiaru kapsułki 12 małe a 8 dużych dziennie z tego co pamiętam. (duża 1250mg)

Białko wg. zapotrzebowania w diecie najlepiej zaraz po treningu. Nie przekraczać 20g czystego białka w porcji bo więcej po prostu się zmarnuje. Gdyby brać białka tyle co na opakowaniu piszą to byłoby dla bogaczy.

L-karnityna jak opakowanie przykazało ale... ona i tak nie działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1246 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36395
Białko wg. zapotrzebowania w diecie najlepiej zaraz po treningu. Nie przekraczać 20g czystego białka w porcji bo więcej po prostu się zmarnuje. Gdyby brać białka tyle co na opakowaniu piszą to byłoby dla bogaczy.


To jest mit, można spokojnie przyjmować więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 402
a co z tą massacra olimpa? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
dt rano 5g gluty, przed treningiem porcja massacry, po treningi 5g kreatyny+5g gluty, przed snem 5g gluty
dnt rano 5g gluty+5g kreatyny, przed snem gluta.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
Racja. Jakoś inaczej zapamiętałem artykuł solarosa :D. Ale już przypomniane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 402
okej, dzięki bardzo za pomoc :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nitobolon + cm3 + mono ?

Następny temat

Aminokswasy w sportach wytrzymałościowych-mała prośba

WHEY premium