SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy ktoś pomoże??

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1157
witma jestem młodym chłopakiem i interesuje sie strong manem chciałbym wystartowac w jakiś zawodach ale mam dopiero 17 lat i niewiem czy sa organizowane jakieś zawody w tym wieku mieszkam na Śląsku w małym miasteczku i w szkoły nie organizuja żądnych zawodów dla siłaczy bo pytałem może ktoś wie gdzie sie odbywaja jakieś zawody??
pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Witam

Chyba rozmawilaismy juz na ten temat na gg.
Szukaj - jest troche zawodów organizowanych dla mlodych ale niestety nie ma jakiegos kalendarza statow/planu/pucharu itp.itd.
Trzeba zagladac na rozne fora, czytac literature fachowa i moze cos ci wpadnie w oko...
No w sumie jest jeszcze kategoria do 105kg... moze to by Cie interesowalo...?

Z tego co ja znalazlem u nas:
https://www.sfd.pl/Młodzieżowe_Zawody_Strong-Man_do_19_-_stu_lat.-t323852.html


Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1157
tak czorcia dzieki ze mi pdaoełś adres forum Irka Kurasia tam znalazłem cos dla siebie a mianowicie zawody strong man do lat 18, teraz musze sie tylko dobrze przygotowac i tu jest problem bo niewiem jak powinien wygladać trening strong mana???
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2583 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20982
Cze Buldog!!! Poszukaj na sfd treningu dla Strong Man. A jak nic Ci nie odpowiada to zrób sobie taki sprzęt jak ma Czorcia i trenuj!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1157
ok dzieki grabek :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1157
ułożyłem taki rozkład treningów
Pn. Klata , triceps
Wt. nogi, łydki
Śr. wolne
Czw. trening strong man spacer farmera 2 x 70kg na odległośc, wyciskanie na barki od 65kg w wzwyż, martwy ciag od 90kg w zwyz do maxa 4s.
Pt. Plecy, czworoboczne, kaptur
Sb. Barki,biceps
Ndz. wolne
jak myślicie czy taki rozkład bedzie dobry czy sie nie przetrenuje?? suplementacja
cell pump 1 porcja na czczo 2 porcja po treningu
aminokwasy olimp bcaa mega caps 3 tab do sniadania
4 tab po treningu 3 tab przed snem
wpc 80 30gr. 25 minut po treningu, 40gr. przed snem
do tego witaminy omega 3
co o tym sadzą eksperci czorcia czekam na odp pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Witam

ułożyłem taki rozkład treningów
Pn. Klata , triceps

nie podoba mi się to połaczenie... jeżeli juz, to lepiej połacz klatę z bicepsem

jak myślicie czy taki rozkład bedzie dobry czy sie nie przetrenuje??
Trudno powiedziec... wszystko zalezy od odzywiania, odpoczynku, odnowy biologicznej czyli po prostu od regeneracji organizmu...

suplementacja
moze byc...
ale pamietaj ze wlasciwa dieta i dostarczanie wszystkich wartości odzywczych we właściwych ilościach to podstawa!
Suplementacja to jak sama nazwa mowi tylko uzupelnianie...

Bedzie dobrze!
Do roboty!

Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
ułożyłem taki rozkład treningów
Pn. Klata , triceps
nie podoba mi się to połaczenie... jeżeli juz, to lepiej połacz klatę z bicepsem


no jak dla mnie klata triceps jest ok. Klata-Biceps nie za bardzo, ja robie biceps po plecach...

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Pn. Klata , triceps
Moim zdaniem to polaczenie nie jest dobre przy budowie masy mięsniowej poniewaz przy treningu klaty bardzo mocno pracuje triceps wiec jest on juz mocno zmeczony a co dopiero jeszcze katowanie go cwiczeniami typowo przeznaczonymi na tricka.

Podobna sytuacja jest przy polaczeniu plecy-biceps

Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ME w TS - Kościan 2007

Następny temat

jak dobrze wykorzystac ten sprzecik!!!!!???????!!!!!!!!!!?????????!

WHEY premium