SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czas na redukcje - potrzebna pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13636
Witam, trochę się zasiedziało nie zdrowo pojadło i zrobiła się lekka masakra, a że z wiekiem będzie coraz gorzej to pora coś z tym zrobić

Aktualna waga: 128kg i dość spore bf jakieś 25-30% (głownie na brzuchu reszta ciała jest ok)

przymierzam się do redukcji:
1-2 t3 50mcg
2-5 t3 100mcg
5-6 t3 50mcg
1-6 clen (5dni on/2dni off) 80-120mcg (w zależności od tego jak zniosę wyższe dawki)
1-6 yohambina (rano nadczo ile mg??)

i teraz kwestia kilku rzeczy:
1. jaki teść dać jako antykatabolik enan/cypio/prop (dawka ma być symboliczna)
2. co lepsze aby zjechać z poziomem estro maks ile się da (od zawsze estro dość mocno mnie zalewa i odtłuszcza pomimo trzymania nawet michy) anastrazol czy exemestan i w jakiej dawce ??
3. lepiej dać z rana nadczo areoby i potem trening + areoby czy darować sobie ranne katowanie ??

zależy mi aby zachować jak najwięcej mięcha a zbić ile się da wagę (optymalnie 110-115kg)

wszelkie inne orale odpadają/tren i cała reszta też, po redukcji chce zrobić wreście dłuższego off'a (taki mam zamiar )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Ankieta działu. Przy 100mcg t3 to raczej dawka symboliczna teścia nie pomoże.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13636
No jak mus to mus po głębszej analizie doszedłem do wniosku, że polece prop + tren (200+100 albo 100+50, ale przy 100mcg t3 to raczej wersja 1)

1. WIEK: 27
2. WAGA: 128
3. WZROST: 192
4. WYMIARY:
-biceps: 49
-klatka: 128
-udo: 85
-talia: 106 (na wysokości pępka)
5. STAŻ NA SIŁOWNI: długoooo
6. DIETA: w trakcie układania... na oko B: ok 250-300, W: 300-400 T: ??
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: za dużo aby pisać
8. TRENING: siłowy
9. CEL CYKLU: redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: nie pamiętam, za dużo już tego
11. POZIOM BF%: hmm z 25-30
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tycia
13. STAN ZDROWIA: lekkie nadciśnienie (raczej od retencji/wysokiej wagi)
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: łysienie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE (na teraz)
-klata: 180x2
-martwy ciąg: nie robię
-przysiad: robię rekreacyjnie (4x140)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Dałbym prop i tren w stosunku 100 mg/100 mg. Nie ma potrzeby dawać wg mnie 200 propa. Lepszy efekt redu będzie przy mniejszej ilości testa. pozostał bym na stałej dawce t3 50 mcg. Lecę teraz novo 3 tabsy ed i daje radę, a propa i trena biję 100/100.

W diecie makro dobrze, a tłuszcze bym trzymał jak najniżej. Masz posobny rozkład makro do mnie. Jem węgle 3-3,5 g i białko około 2,5 g, z tłuszczy najniżej tyle co z jaj i może 5 g masła ed.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13636
Przyjęło się aby dawać 2x testo do nandrolonów (i pochodnych) ale gdzieś mam słoiczek cabasera więc dawka 100/100 plus cabaser będzie w sam raz, jeszcze zostanie kwestia zbicia estro bez tego nie mam co zaczynać bo od zawsze miałem z tym problem (chociaż nawet przy 2g testo gino nie wyskakiwało za to zalewało strasznie + ciśnienie kosmiczne)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Ale po co Ci cabaser? U mnie przy takim stosunku (100/100) libido max i w ogóle żadnych problemów z prolaktyną. Nie ma potrzeby nic dodawać. Na estro daj exe 1 tabsa e3d, kumpel tak podjada (ja wiem tylko od niego bo nigdy nie używałem) i zbiło mu dobrze, a i gino cofnęło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13636
z doświadczenia powiem Ci, że im mniejszy poziom prolaktyny tym lepsze samopoczucie itd, a tym bardziej na trenie (a wiem, że jest konkret więc i prolaktyna zaraz w górę pojdzię). to polece t3 tak jak napisałem (max 100mcg) do tego clen/yoha, i prop + tren po 100mg, no i etedron na zbicie estro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
O właśnie etadron się ten środek nazywał i pomógł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13636
Jeszcze tylko rozmowa ze znajomym aby dopiął dietę i startujemy, oby ochoty tylko starczyło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 395 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5329
Branie tych środków co napisałeś ma sens tylko jak jest dieta ułożona - nie liczysz składników - nie ma rezultatu - tak to działa.

Jak ja bym to widział:

1. Układasz dietę, jesteś endo, więc zrób na Zero kaloryczne minus 500kcal
2. Aero daj raz dziennie - obojętnie czy rano czy po treningu - narazie 20 minut wystarczy przy HR ~140 - później będziesz dokładał. Najlepiej jakiś rower czy orbitrek lub ruchome schody byleby nie biegać przy takiej masie.
3. Odżywki:

SAA:
1-??? Testosteron (obojętnie jaki estr) - 350mg/tyg (e/c - e4d, p/a/i - e2d) - ciągniesz dopóki osiągniesz rezultat

IA:
1-??? Exemestan/Arimidex 1/4 tab e2d

Spalacze:
1-6 75ug ed (cała dawka o stałej porze)
5-6 Clen
7-8 Yoha
9-10 Clen
i tak dalej z clenem i johą dopóki osiągniesz rezultat

4. Zastoje - waż się raz na tydzień - jeżeli zobaczysz, że waga stoi w miejscu, albo idzie wolniej niż ten 1kg/tyg - dołóż w następnym tygodniu po 10 min aero do każdej sesji (aero 4-5x / week). Jeżeli waga stanie po raz drugi - odejmij kcal z węglowodanów (-200 będzie chyba ok). Generalnie w pierwszej kolejności preferowane jest zwiększenie czasu sesji cardio, ale ja bym nie dawał więcej niż 30-40 minut na sesję, w drugiej kolejności ograniczenie żarcia.
5. VLCD - jak już osiągniesz wyraźnie niższy poziom zatłuszczenia i już poczujesz, że idzie ciężko dalsze zrzucanie wtedy wejdź na VLCD i pociągnij tak z 3 tygodnie po czym zrób ładowanie - jeżeli dalej nie jest zadowalająco - kolejne 3 tyg VLCD i znowu ładowanie i tak dalej aż do celu.

Aha - cel jaki sobie ustalisz to najlepiej niech nie będzie cyferka na wadze tylko poziom otłuszczenia + lustro (choć w lustrze zawsze nie jest dostatecznie satysfakcjonująco ;) ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13636
Bieganie to raczej interwałowo (max 20min) aż tak źle wbrew pozorom przy tej wadze nie jest, ale fakt dłuższe bieganie przy takiej masie jest ciężką sprawą , t3 połącze odrazu z clenem i yoha aby spotęgować działanie, ograniczając węgle spadnie samopoczucie co w porze lata + wysokie temp może dobić każdego wytrwałego

Jedno mnie zastanawia czy po treningu dawać samo bcaa czy dać bcaa+carbo i potem posiłek ??

Zmieniony przez - Pablus21 w dniu 2014-06-17 13:10:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

źle zrobiony zastrzyk

Następny temat

Pomoc w interpretacji badań

WHEY premium