SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl z cm3+...?

temat działu:

Trec

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
no nie wiem ja bralem tak jak rozpsial kolega i moge cie zapewnic ze efekty sa bardzo dobre a to nie byla moja 1 kreatyna i neitylko kreatyna;) a i waze wiecej niz te 60 kg;)

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1659 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19436
no skoro sa dobre to ok ale ja pisze tylko ze swojego doswiadczenia ;) przy mojej wadze i moim stazu treningowym te dawki sa za małe. Zeby te male dzialaly na mnie to bym nie narzekał :D

"ważna jest technika wykonywania ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Na jakiej podstawie?? Kreatyna to nie aminokwasy żeby brać pod konkretną wagę. Po za tym organizm i tak nie przerabia więcej niżeli 10 g kreatyny resztę oddasz wraz z moczem więc po co??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 208 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3307
Czy po kreatynie mono mogę od razu brać jabłczan czy zrobić przerwę 4 tyg?I jak długo można brać jabłczan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9784
Wszystko zależy jak długo stosowałeś mono, jeśli był to cykl około 8tyg to zrób przerwę,później wrzuć jabłczan.

A bierzesz go jak normalna kreatynę, czyli 6-8 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 208 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3307
bedzie 6 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obojetnie ile robiles cykl,nawet jak bys robil cykl na mono 2-3 tygodnie to lepiej zrobic przerwe o dlugosci 4 tygodni MINIMUM. Masz na to bardzo duzo badan naukowych,ze nawet jezeli cykl kreatynowy trwa 2-3 tygodnie,to receptory sa napelnione kreatyna jakas tam dawka. Pozniej wyplukanie tej kreatyny z receptorow trwa minimum 4 tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9784
Chyba żartujesz Bulek, że po 2-3tyg brania kreatyny się robi przerwę...... mięśnie się nią nasycą tyle co nic

lukaszP39 możesz jeszcze pociągnąć z 2-3tyg ale jak już nie masz kreatyny to zrób teraz przerwę, a na następny cykl zarzucisz CM3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to w takim razie zapraszam do dzialu : Badania naukowe.

Jest tam multum badan na temat kreatyny,ile trzeba przyjmowac i inne *******ki...

No ale wiadomo ze nie bede sie klucil,bo kazdy ma inne zdanie i inne doswiaczenie

Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
Czytałem gdzies ze jak sie bierze jabłczan to nie trzeba robić przerwy czy to prawda ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

The Codex Alimentarius

Następny temat

pytanie do znawców

WHEY premium