SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl xpand + jabłko + tribulon

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2961
witam. sam lubie sledzic tego typu tematy wiec zapodaje jak kogos interesuje ;)
Zaczynam cykl: 925g Xpand'a, jabłczan, tribulon, białko łowickie 1,5 puchy, carbo po treningu, witaminki.
Tylko nie wiem jak stosowac, xpand 2 razy/dzien ale tylko w DT, a w NT cm3, czy codzien po 1 dawce xpand'a i 1 cm3 ???
Tribulon mam dodatkowo, wiec sobie przetestuje.
Łowickie bede pił 2-3 razy/dzien.
Dieta w głowie, na bazie doswiadczen i szanownego portalu sfd;)
Wymiary teraz:
Wzrost 194 cm
Waga 105 kg
klatka 109 cm
biceps 42 cm
barki 132 cm
udo 65 cm
łydka 45 cm
aktualnie zimowa masowa forma.
wyciskanie lezac: 110 kg x 1.
fotki moge wrzucic;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Xp przed trenem porcja i w nietreningowe o wybranej porze porcja

jablczan - rano lub po treningu wDT, w nietrenigowe w odstepie czaswoym od porcji XP

tribulon moze byc przed snem, a moze byc rano i przed snem itp...

bialko wg brakow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
powerdolar daj znac na pw jak zacznisz jesc tribulona, czy lepiej sie spi po nim bo mam okazje kupic 2 puchy za grosze, wiec na poprawe snu bym sobie zapodal.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2961
czytalem ze ludzie po tym maja koszmary nocne haha, strach sie bac, ale powiem ci ze nie wiem jak zbytnio moge odczuc 'lepszy sen' ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
lepszy sen, spokojniej spisz nie budzisz sie, nie obracasz z boku na bok itp, koszmary?bez przesady;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja po ZMA mialem ciekawe sny, do tego kilka i jeszcze je pamietalem.

bez ZMA nie pamietam w ogole swoich snow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2961
a wiec pierwsze wrazenia:
po dawce xpand'a przed treningiem 1 dnia cyklu kop, pobudzenie, checi jak nigdy. Po skonczeniu treningu odczuwalem mniejsze zmeczenie niz dotychczas. Jedyna wada to ze bylo mi po 1 dawce nie dobrze, uczucie zgagi, teraz w 3 dniu minelo ;) dzis mam 2 trening takze zobaczymy jak sie spisze ;) Mam tylko nadzieje ze przez to ze biore tylko 1 raz/dzien xpanda + jablczan nie bedzie duzo mniejszych efektow niz by mogly byc po 2 dawkach/dzien ;)
Co do tribulona to dopiero 3 dzien wiec moge tylko powiedziec ze nie budzilem sie w nocy, co czasem sie zdarzalo i stosunkowo wczesnie sie budzilem chocby sobota,niedziela o godz. 8.00 identycznie ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tran, glukozamina, kreatyna, gainer dawkowanie

Następny temat

lucozade

WHEY premium