SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl redukcja prośba o pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4186

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 175 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4901
Konkret, co jest nie tak? Że nie mam łapy 40 cm? Czy co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BRAK PODSTAW _ ile jeszcze trzeba ci to tłumaczyć _ to że masz kompleksy na punkcie łapy nikogo tutaj nie interesuje __ obok jest temat goscia 130 kg który też wbija się w dział odżywianie bo niema podstaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 175 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4901
nie, nie mam kompleksów - prędzej ty masz, ja próbowałem nadążyć za twoimi podpowiedziami,ale mi się chyba nie udało.
nie dostałem dotychczas żadnej konkretnej odpowiedzi.

zastanów się - czy chcesz nabijać posty czy faktycznie pomagać. weź pod uwagę różne aspekty, przede wszystkim wiek i staż pytającego.
jeżeli chcesz to przytoczę ci tematy gdzie się udzielałeś proponując cykle w których pytający twierdził: dieta - jakaś jest, białko nie wiem itd i dostawał od ciebie poradę
więc podaj do cholery jakiś konkret albo wyp*****laj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 175 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4901
metakreta - jakiś konkret oprócz jw^^ bo tak to każdy 16 latek umie uzasadnić swoje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 175 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4901
dobra, żeby nie było, że jetem tylko ignorantem, widzę że jest tu parę osób, których porady są naprwde czegoś warte- i z mojej stromy jest full respect. mam na myśli hermanna, lodzianina,skinta, karpia i jeszcze kilku, ale jak pan wszstkowiedzący 8x8 raz daje poradę, a drugim razem na takich samych lub podobnych danych wejściowych odsyła do działu odżywianie to co? to znaczy że jest nabijaczem postów typu "ankieta działu", którzy nie potrafią uzasadnić za grosz wypowiadonego zdania, a że internet przyjmie wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to wbije sobie jeszcze jednego __ ps od wbijania są ciekawsze tematy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 175 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4901
to jak już się pochyliłeś nad moim nieciekawym tematem to mogłeś napisać coś konkretnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 175 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4901
święta są to mam trochę czsu żeby pomyśleć nad Waszymi odpowiedziami

a jeszcze jedno pytanie: da się kupić saa z dobrego źródła w necie nie mając znajomego lokalnego dila, bo jeszcze się tematem tak bardzo nei interesowałem
oodpowiedź proszę na pw jeżeli ktoś będzie tak miły żeby odpowiedzieć, może być z konkretami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2532
johnny_bb bądź świadom, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Zrzucisz te 5,10 czy 15kg i będziesz dalej chciał robić coś ze swoim ciałem. Dobrze Ci bez SAA idzie, a jak nie to dorzuć więcej interwałów / HITT.
Są suple które Ci dużo pomogą. Masz stosunkowo krótki staż.
Jeżeli teraz od SAA zaczniesz, to później żeby cokolwiek osiągnąć sięgniesz jeszcze raz i jeszcze raz itd.

Według mnie 8x8 dobrze Ci radzi, może nie jest to tym co chciałeś usłyszeć, ale ma racje.

A jak się przy SAA upierasz.
To zarzuć Clenbuterol/ECA i np. Metkę na ochronę mięsa.

Zmieniony przez - GetFit w dniu 2013-03-31 22:13:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 175 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4901
nie upieram się przy saa tylko tak samo od razu zeszło pewnie dlatego, że tu zadałem pytanie, a nie w dziale odżywki
może zanim wejdę w mociejsze środki to zarzucę jeszcze jakiś spalacz z usa typu black mamba, kreatynę i zobaczę na tym co będzie się działo
jak nie pomoże to wtedy clen

dziwne dla mnie jest jeszcze to, że oczywista sprawa jak cardio na redukcji już nie jest taka oczywista z środkami typu clen czy efka,
są opinie że nie należy robić cardio bo ciśnienie może wywalić w kosmos
to jak to z tym jest?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tradzik po cyklu

Następny temat

Doping w sportach walki

WHEY premium