SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl MASAA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5667
Witam mam zamiar kupic nitro II 350gr i mono vitala tylko niewiem ile mi jest potzrebne do cyklu z nitro II i do tego chce kupic jako dodatek jakis gainer na mass xxl !! dobry bedzie cykl pozdr;p
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 914 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5938
lepiej jakbyś kupil Nitrobolon II 700g trochę taniej Cię to wyjdzie niż 2 puchy po 350g. Do tego monohydrat 5g i spożywał byś go po treningu zamiast porcji nitrobolonu i jedna porcja mono 5 g w dni nietreningowe.
A mass xxl kup tyle ile Ci brakuję w codziennej diecie. Myślę , że 3kg będzie optymalnie.
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5667
ale jak chce kupic jedna puche nitro II i do tego mono vitalmaca ze 100 gr niehcce kupowac 2 puch nitro po 350gr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1550 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20747
mała pucha nitro starczy, ale mono 100g to za mało, koło 250 będziesz potrzebował, w dzień treningowy bierz 5 g mono przed śniadaniem i porcję nitro przed trenem, a w nietreningowy 5 g mono przed śniadaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
dokladnie jak Ananas


Male nitro+ ~250 g mono

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak dawkować Animala???

Następny temat

Pytanie odnośnie SHOCK THERAPY... dawkowanie

WHEY premium