SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl z mono, co na następny cykl?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1301

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 492
Witam,
Sprawa wygląda tak jak w temacie skończyłem właśnie cykl na mono a dokładnie z takim zestawem
Białko 100 % whey gold, creatine dna z BSN, amino x z BSN i pre gold standart z ON
Teraz myśle zrobić sobie z 3 tygodnie przerwy i pocisnąć potem taki zestaw
Białko jak i przed treningówka zostane przy produktach z ON, kupie jeszcze raz Amino X z BSN i myślałem dodać do tego jakieś ZMA + l arganine.Jak sądzicie będzie to dobre wyjście czy macie jakąś inna alternatywę? Oczywiście cykl dalej na masę
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
na masę przede wszystkim musisz mieć dietę z dodatnim bilansem kalorycznym
suple to tylko dodatki - najbardziej sprawdzonym suplementem anabolicznym jest kreatyna

z tego co napisałeś wcale nie musisz robić przerwy, wystarczy ze nie bedziesz jadł kreatyny 5-6tyg a reszta moze byc odrazu (mowa o argininie czy bcaa)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 492
Właśnie zastanawiam się czy kupować to ZMA i agranine np aakg..opłaca się w ogólę i czy rzeczywiście coś tam daje?
Apropos myslałem włąśnie zrobić teraz z 7 tyg cykl z tym zma i aakg i potem na neśtepny kupić np Cellmass 2.0..dobrze by było tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
na ZMA nie robisz cyklów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 492
Dobra to sprecyzuje pytanie.
Jakie suple ewentualnie brać na ten czas odstępu miedzy seriami z Kreatyną?
Może zostać tak białko, bccaa, pre i l arganina? a np to ZMA dokupić już na następny cykl np z Cellmassem? Może być taki zestaw?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Masz na myśli przerwę między następnym cyklem?
Białko tylko według uzupełnienia, bcaa możesz brać cały czas, nie rób cyklów. Pre według potrzeb, arginina spoko ja bym wziął w postaci aakg. ZMA wg braków, cały czas również możesz brać + " na lepsza regeneracje ", cellmass wg braków. Też bez cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 492
tak mam na myśli taką przerwę między cyklami. Miałem teraz cykl na mono. A przecież cellmass to stack też zawierający mono chyba... miedzy takimi cyklami nie trzeba robić te przerwy? I wlaśnie o ten czas pytam jakimi suplami poza dieta wspomóc sie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Robisz przerwę od krety tylko , inne suple ktore jej nie zawierają mozesz brac, mozesz dobrzucic do suplementacji np beta alanina, dobra opcja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przed treningiem, bez pompy

Następny temat

Olimp Thermo Speed Extreme - dawkowanie

WHEY premium