SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cycek07ns/blog/Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jablko, lub 150g jagodowych starczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 675
OK.

dziś rano

Płatki + mleko 3.2

II posiłek twarożek z 2 kromkami pieczywa

Przed treningiem ryż sam bo mam pierś mi zamroziła + rzodkiew

po treningu pierś + ryż + warzywa

na potem planuje twarożka

Na siłce nie mówię co było bo siedziałem 3h :D tak jakoś się nazbierało

max na szrugsy wziąłem 110kg x3

Plecy 65kg max
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 675
Dziś w miarę dobrze.

Dietka utrzymana. Aeroby zastąpiłem treningiem piłkarskim z bardzo ciężką rozgrzewką.

Jestem po operacji kolana i zauważyłem że nie mogę tupnąć nogą bo mam taki przeszywający ból w kolanie jakby mi ktoś igłę wbił w wewnętrzną cześć kolana tą twardą tam gdzie miałem zastrzyki. Zaraz po zastrzykach było OK ale teraz coraz bardziej boli ;/ Właśnie to kopania. Boli tylko na noga co była operowana czyli prawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cycek dasz swoje zdjęcia w końcu ? I nie rób takich długich treningów 3 h to są 2 treningi normalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 675
wiem ale wykatowałem się bo robiłem normalny trening potem przyszła koleżanka i tak jakoś zeszło. Nawet już mam na tyle siły aby robić te pompki na poręczach aż 5 :D ale miesiąc temu ani 1. Jutro na siłowni po treningu zobaczę także ile razy się podciągnę siła bardzo poszła widzę. Miecha temu też się nie podciągałem ani 1 teraz na pewno będzie dużo lepiej. i na tych pompach na poręczach bardzo czuje jak mi spina klatkę i będę je na pewno od teraz robi.

Apropo na siłowni był chłopak którego znam i trenuje w piłkę tyle co ja około ale jest 2 lata starszy i miał soczek jakiś koloru czerwonego jak oranżada identyczny co to mogło być ? napewno nic na masę a sylwetke też miał nizłą. i co polecacie dla mnie bo też trenuje piłkę i bym zakupił jeśli ma pomóc ;)

Zmieniony przez - cycek07ns w dniu 2009-06-30 19:17:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewnie miał Carbo, odżywkę węglowodanową więc zapomnij o niej !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 675
Sorka źle wpisałem :( troszkę zgrzeszyłem ...

Przed treningiem nie zjadłem nic bo musiałem szybko uciekać z domu
Po treningu Pierś z kurczaka + jagody z śmietaną

Dziś wieczorem 3parówy + 2 bułki z twarożkiem

;/


Czy to wielkie odbiegnięcie od normy ;/ ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 675
Dziwne dziś rano ważyłem się i ... 80kg a wczoraj o tej samej porze 78kg tylko na kolacje wczoraj jadłem 3parówy i 4kanapki (czyli 2 bułki)z twarogiem ;/ Może waga się psuje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Waga się psuje ?! Biedactwo, jak jesz takie świństwa to się nie dziw, że nie spada, albo redukujesz, albo się o******lasz, Twój wybór.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 675
tak pewnie dietkę trzymam cały czas a zjadłem tylko te 3parówki bo twarożka mało było i magicznie 2kg do przodu ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW 15 10 5, Masa

Następny temat

ektomorfik a spalanie tluszczu ?

WHEY premium