SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cwiczenia wieczorem? Jakie efekty i czy warto?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9576

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 153
Mnie pyatsz?? jesli tak to pozostawie bez komentarza.... :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
co tłuste mięsa?
na redukcji?
jak najbardziej!

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 547 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2264
4Trol4:
W dwa miech tyle schudnąłeś??:)
Ja też mam 105. A powiedz, co jedłeś jako zamienniki, bo chyba nie codziennie tego kuraka??Raczej chodziło Ci o kcalorie czy o ćwiczenia, czy jak??
Straciłeś też na masie mięsniowej??

Aha, a brałeś jakieś kremy, żeby skóra nie flaczała??

sam nie wiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam Donpatricc.
Tak w dwa miechy tyle ze nie poszło.
Zamiast ziemniaków jem ryż , ryż brązowy , makaron razowy.
Nie cały czas wsuwam indycze mięso ,ale fakt ,że najczęściej. Mam ten komfort ,iż gotuje mi kobieta i stara się od czasu do czasu coś zmienić np. kasza + klopsy + buraki ćwikłowe , szynka surowa (jakoś tam przyrządzona przez nią)+ ryż + fasola szparagowa (świeża/mrożona) , panga (ryba) + ryż + surówka. Cokolwiek jem staram sie aby nie było to ze śmietaną, mąką i aby nie było smażone i tłuste.
Tak to sobie wymyśliłem i efekt jest OK. Koledzy wyżej napisali ,że nie do końca jest to idealne rozwiązanie i ,że grozi mi efekt JO-JO jak wróce do "normalnego" odżywiania , ale mnie tak smakuje to co jem teraz ,że nie ma do czego wracać
Nie wiem czy straciłem na masie mięśniowej bo nie interesowało mnie to przed rozpoczęciem odchudzania. Chce schudnąć i już !
Nie używam żadnych kremów. Zobaczę co będzie jak zejde do 75kg - 80kg i wtedy pomyślimy a jak sie okaże ,że jest za późno i tragicznie bardzo to dam zarobić jakiemuś chirurgowi plastycznemu
Pozdrawiam

Zmieniony przez - 4Trol4 w dniu 2008-03-27 22:32:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 547 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2264
4Trol4 - Dzięki za odpowiedź :)
Tzn technicznie zgadzam się z kolegami, że moż eto nie najzdrowsze, że tyle schudnąłeś w takim czasie, ale ja mam identczna wyjściowa waga, i tez w 2 miechy pasuje mi tyle schudnąć, więc się biorę.

Sens diety rozumie i produkty. Ale patrzyłeś pi razy drzwi na ilość kalorii czy ograniczyleś się do tych kanapaek rano i wieczorem i ten obiad ryz/makaron i tyle??

Co do kremów - teraz sporo zszedłes z wagi i sie nie skarzysz wiec rozumie ze ze skora wszystko ok??:)

sam nie wiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Panowie, prosze się wynieść stąd daleko... Najlepiej na inne forum. i nie pytac dlaczego, bo tłumaczyć nie będę.

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Tylko proszę za 2-3 miesiące nie wracać z płaczem, że ważycie więcej niż przed redukcją, jak nie chcecie słuchać ludzi którzy wypróbowali już różne metody i redukowali się kilka/kilkanaście razy.
Zrozumcie przysłowie "Człowiek uczy się na błędach. Ale najlepiej nie na swoich"
Nie wiem czy straciłem na masie mięśniowej bo nie interesowało mnie to przed rozpoczęciem odchudzania. Chce schudnąć i już !
Na prawdę godne pochwalenia podejście. Jo-jo gwarantowane.

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2008-03-28 10:12:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 547 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2264
Na prawdę godne pochwalenia podejście. Jo-jo gwarantowane.

Chyba, że po odchudzaniu kilka miesięcy stabilizacji ;)
Co do mięśni to fakt, że godne pochwalenia ;)

Dobra, dobra kolego, już znikamy...

sam nie wiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Uwierz mi. Na początku niejeden z nas postępował tak jak kolega i jedyne co osiągnął to zgubienie mięśni, a odkładanie się tkanki tłuszczowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 547 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2264
Tzn wiem, ze najlepiej by bylo ok 1 kg tygodniowo chudnąć, przy tym ćwiczyć siłke by na miesniach nie tracic. Ale ja tez potzrebuje jak najwiecej do konca maja, wiec to chyba jedyne wyjscie...
Ok, no moze nie 15 , ale 10 jesli bede cwiczyl procz aerobow silke, tak zeby miesnie wiedzialy ze są,to chyba nie bedzie wielkiej zgrozy?

sam nie wiem...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta a święta %-)

Następny temat

Węglowodany ile na redukcji

WHEY premium