SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cwiczenia ujędrniające i powiekszające piersi

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

Ilość wyświetleń tematu: 216709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobrze prawi, dać mu śliwowicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 26 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1024
ja polecam http://juuusti.w.interia.pl/dieta/index.htm i raczej jako ciekawostke http://surya.kasia.w.interia.pl/new_page_1.htm ;)

- oh, i didn't expect the spanish inquisition.
- NOBODY EXPECTS THE SPANISH INQUISITION!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 21 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123
Pytanie do Siwulli: można wiedzieć gdzie znalazłaś taki świetny artykuł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3363
a czy ktoś miałby jakiś pomysł na ćwiczenia klatki z taśmami (thera band), bo pompki na razie nie wchodzą w grę, a hantelek nie ma...
będę bardzo wdzięczna, bo na razie mam tylko "odwrote motylki"

siła wewnętrznego spokoju

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9
a moze by kilka ćwiczeń w warunkach domowych, gdzie nie ma ławeczki ;) tylko do dyspozycji 1,5kg hantle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
Witam.
A ja mam taki problem po ciąży i karmieniu moje piersi zrobiły się jak worki z piaskiem :( czy są jakieś ćwiczenia które mogły by je choć trochę podratować i na ile jest to możliwe?
Proszę o pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 722
Wszystko jest możliwe Trzeba tylko czasu i cierpliwości.
Po pierwsze czasu, bo wyglad piersi po ciąży i po karmieniu wraca do normy. Wiem to z własnego doświadczenia, też byłam przerażona a teraz... , trwało to jakiś czas około pół roku po zaprzestaniu karmienia albo nawet dłuej, ale efekty są. Poczytaj dział od początku, wspomóż się ćwiczeniami chyba z drugiej strony wątku tymi z hantelkami i pompkami. Takie cwiczenia dla początkującego są wyczerpujace i proponowałabym robić je początkowo raz w tygodniu co by mogły sobie mięśnie odpocząć. No i ćwicz, ćwicz i nie poddawaj się. Mi w duzym stopniu pomogły tabletki anty, tylko , że ogólnie mam jeden rozmiar więcej, ale za to 1 rozmiar wiecej w biuście co mnie cieszy. Na początku 2009 roku życzę Ci dużo cierpliwości i wytrwałości a efekty będa na 100%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Cwiczenia nie zmienia jedrnosci piersi, nie maja wplywu na tkanek gruczolowa ani tluszczowa w piersach. Niestety ciaza przyczynia sie do rozciaganiecia skory piersi, do tego wiek... Ale rzeczywiscie czas robi swoje, skora sie sciaga do pewnego stopnia, prysznice naprzemienne, masaze itd.
Cwiczenia o tyle maja korzytsny wplyw, ze miesien piersiowy nadaje ladna forme gornej czesci biustu uzupelniajac go i lekko podnoszac skore.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30
Obliques ma rację. Wszelkie wyciskania, pompki i rozpiętki są dobre. Jeśli nie wiesz jak ćwiczenia wyglądają to parę zdjęć ćwiczeń znajdziesz tu http://www.bodyworkout.pl/index.php?strona=exercisess&A10=on 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
hej dzięki za odpowiedź. więc zabieram się konkretnie za siebie. pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KOLANA !!!!!!!!

Następny temat

Posiłek po treningu- ocena.

WHEY premium