SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cwiczenia na triceps

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9181
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
1; ZALEZY JAKIE DOLOZYLES
2: ZALEZY ILE SERII MIALES

3: LEPIEJ BYLO WYWALIC NAJBARDZIEJ "BABSKIE" CW I DODAC SERII DO POZOSTALYCH

4: JAK KOMUS ZA MAO 2 CWICZENIA TO NIECH ZROBI 15 SERII JEDNEGO , ALE NAJLEPSZEGO

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
pierwsze i drugie mogą być.
przy pierwszym zmien na odwrotny chwyt- bo izolowanie w niczy ci nie jest potrzebne.
jako trzecie dodaj ściąganie drążka wyciągu pionowego lub pompki w podporze/na poreczach.

odpowiebnio- 4 serie, 2 i 2-3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Dziwny temat biorac pod uwage tak konkretny staz jak "duuuzo" 9profil)

Na pierwszoroczniaka teat moglby byc

- ale wtedy 3 cw na tricka??

a ile cw robisz na plecy?
tez 3?

sorry za humor, dopiero spalem sobie a tu takie cos

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9181
przy pierwszym cwiczeniu chciałem go urozmaicic bo skonczyłem trening (plan) i miałem takie cwicenie w tym planie jak mi piszesz, na siłke nie chodze tylko pakuje w domu wiec maszyn i wyciagow nie mam.to moze to pierwsze cwiczenie wrzucic na koniec ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9181
woodyn nie kazdy sie tak dobrze zna na kulturystyce jak ty :P i dlatego szukam na tym forum porad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
wybierz 1 , max 2 najlepsze cw i sie ich trzymaj

manipuluj intensywnoscia i obcizazeniem

metodyka

porownaj

https://www.sfd.pl/temat307091/ 

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9181
ok czyli nie zmieniac tych cwiczen co 6 - 8 tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...zmieniaj intensywnośc poprzez zmiane ilosci powt., metody preciążania mieśni/regresja, progresja, stały cięzar/, ćwiczenia raczej sa tego typu, że truno jest zastąpic innymi/np. wyciskanie od czola leżąc/- wiec trzymaj sie tych zaleceń.
starczy ci tego na b. długo- nie bedzie monotonnie, zarówno dla mięśni jak i ogólnie.
np. co 6-8 tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9181
ok dzieki czyli jade takimi cwiczeniami jak w poprzednim treningu :
czachołamacz
wyciskanie sztangielki siedzac za głowy dwoma rekami
i tu cos dozuce nowego np. [http://www.kulturysta.com/moj_html/zasob_cwiczen/fot_triceps/strony_triceps_han/triceps_han10s.html] 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nie, nie dorzucaj, Wodyn ci chyba juz mówił, że dwa wystarczą, ja na początku rozpisalem ci trzy lecz z mniejsza ilościa serii, to ostatnie jest juz zbędne- zbytnio izpolowane i zbyt imitujące, slabo imitujące poprzednie.
myslę, że masz juz wszystko jak na tacy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9181
dwa cwiczenia to dla mnie za mało
1 - 987
2 - 987
3 - 987
jako 3 moge np izolowane w opadzie tłowia( to powinno byc dobre)
robiac 3 cwiczenia i 4 serie wzorowałem sie na uzytkowinkach tego forum staz mam duzy , ale ok teraz pojade takim planem moze bedzie lepszy efekty;)acha i tyle samo seri robic na inne małe grupy miesniowe tak?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening - prośba

Następny temat

Plan na 2 dni

WHEY premium