SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

creatine monohydrate ???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9181
czesc, kupiłem creatine monohydrate 100% bio tech 500 g . Co o niej myslicie i jak ja brac , kolo z siłowni polecił mi z sokiem pomaranczowym. dałem za nia 55 zł.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
jak dla mnie monohydrat to monohydra, mogą występować różnice w czystości/rozdrobnieniu lecz jest to praktycznie nie zauważalne.
Kreatynę spożyj z węglowodanami <prostymi> np. sok winogronowy, carbo, dekstroza<glukoza>.
w dni treningowe dwie porcje po ok.5-8g <w sumie; np. rano po przebudzeniu, po treningu> , w dni nietreningowe ok.5g rano po przebudzeniu
życzę owocnego cyklu.

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1083 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7851
mono_hydra............. :) hydra z jedna głowa :)


smialo bierz i pakuj

każda masa wymaga czasu :)im wiecej pospiechu tym wiecej skutków ubocznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9181
przeczytałem ze trzeba ja brac po 20 gramow to nie za duzo??? jak t owkoncu jest, i jaki jest sposob przygotowania.. nalerzy ja rozpuscic?? odpisujcie..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Nie ma sensu tyle brać to strata kasy..
Jeżeli nie ważysz więcej niż 80-90 kg. bierz dawki po 5 gram
w dni treningowe rano na czczo i po treningu
a w nietreningowe np. rano
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9181
waze 80 kg na 180 cm wzrostu ok jezeli tak mowisz ale kolo z siłowni ktory sie na tym zna powiedział mi jak kupowałem ze mam brac po 20 gramow na dzien rozłozone na 4 dawki przez pare dni a potem normalnie czyli na czczo 30 min przed posiłkiem i 30 min przed treningiem a w nie trening. na czczo po 5 gram. czyli jak mi zostanie troche krety to zostawic na drugi cykl??? bo zamierzam brac ja przez 6 tyg. I niech mi ktos napisze z jaka iloscia soku mieszac . pozdr. odzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Kolo tak mówił bo on ją sprzedawał a jemu jest na rękę żeby szybciej się skończyła..
Sorry, ale taka brutalna prawda, wynik końcowy będzie taki sam przy obu sposobach a oszczędnośc jest widoczna
resztę kreatyny możesz zostawić na kolejny cykl, a na przyszłość na jeden cykl ok. 6 tyg. starcza 300 gram kreatyny
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9181
dzieki ;)))
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dobra dietka

Następny temat

Uczulenie na kreatyne?

WHEY premium