SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cos na utrate smalcu z brzucha help

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Oswiec nas FairDo, bo narazie to wyglada jak wstep do prezentacji produktow Herbalife.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fairDo & saib pociskac takie fleki to kazdy moze poczytaj "tu poczytaj tam"...."brak .... itd.
Moze jak jestescie takie mondrale to poradzcie cos rewolucyjnego bo jak czytam takie farmazony jakie wy wypisujecie to mnie czysci. A co do tego co ja napisalem to nie slyszlem aby biomechanika czlowieka czy sie zmienila w okresie ostatnich stuleci i procesy biomechaniczne jak i inne zachodza w ten sam nie zmieniony sposob. A jak jest inaczej to mnie oswieccie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 335 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1336
Stary, wszystko sie zmienilo, teraz biceps zaczyna prostowac reke, a ticeps prostuje plecy, a zeby schudnac, robi sie diety 10 tysiecy kcal tylko z weglowodanow. Co ty nie wiedziales? Poczytaj tu, poczytaj tam, tak jak zrobil to tamten gosc od herbalife (fair0-do chyba?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widzisz długo w trumnie lezałem i nie wiedzialem ,ze tu takie zmiany a no ni czytac tez wtedy nie umialem, a teraz sie dopiero nauczylem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4337
Ślepy_wroc - Twojej wypowiedzi nie bede komentowal - szkoda czasu.
Pompi - to jest raczej "biochemia" oraz "fizjologia wysilku" a nie "biomechanika".
A fakt, NIE ZMIENILA SIE!!! Z tym ze zrozuminie procesów oraz praktyczne tego aplikacje BARDZO!!!
Co do Twojej dygresji dotyczacej napisania czegos . . . a owszem. Z tym ze zajmie mi to kilka minut. W 2 zdaniach sie NIE da! (chyba ze ktos chce powielac powyzsze farmazony)
Z kilku dzialów sfd które przegladam, ten jest wlasnie NAJBARDZIJ "napakowany" niescislosciami, niedomówieniami zeby nie powiedziec glupotami.
Tak wlasnie Panie moderatorze (tu odwzajemniam wykazany przez Ciebie sarkazm)

Pozdrawiam,

Bronek Włodarczyk
Trener Podnoszenia Ciężarów, Trener Kulturystyki
"Squats are better than Supplements" - Przysiady sa lepsze niz suplementy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
W takim razie prosze o konkrety. Wydaje mi sie ze nie napisalem nic obrazliwego, a jedynie poprosilem o sprecyzowanie rzuconego przez Ciebie ogolnika.
Nie wiem czy poradzisz cos konkretnego autorowi tego posta na podstawie umieszczonych przez niego informacji (odnosnie jego osoby).

Natomiast chetnie poczytam co masz do powiedzenia w sprawie redukcji tkanki tluszczowej, bo jak narazie mi wystarcza modyfikacja diety i aeroby. Innym pomagam w miare mozliwosci i ich potrzeb.
W takim razie czekam na konkrety, bo nie unikam konstruktywnej polemiki.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4337
Konstruktywna polemika - jak najbardziej!!


Pozdrawiam,

NIE-dystrybutor Herba-cos-tam

Bronek Włodarczyk
Trener Podnoszenia Ciężarów, Trener Kulturystyki
"Squats are better than Supplements" - Przysiady sa lepsze niz suplementy

...
Napisał(a)
Usunięty przez Mawashi za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3293

Life could be so much easier, if we just could look at the source code

...
Napisał(a)
Usunięty przez Mawashi za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4337

Bronek Włodarczyk
Trener Podnoszenia Ciężarów, Trener Kulturystyki
"Squats are better than Supplements" - Przysiady sa lepsze niz suplementy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Konstruktywnie panowie, a nie destruktywnie ...

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO NA DÓŁ KLATKI?

Następny temat

Bieganie

WHEY premium