SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co wybrać?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847
mam taki dylemat bo od września chcę się zapisać na muay thai lub na mma w rzeszowie i nie wiem co wybrać. muay thai trenuje rafał antończak (mistrz polski w MT)a mma nie wiem kto(klub mma to spartakus). może wiecie coś na temat tego klubu mma? wolałbym zapisać się na mma ale nie wiem jaki trener tam jest a muay thai trener bardzo dobry jest. co wybrać?

Pomogłem? to daj SOG'a :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 278
Ja bym polecil Ci trenowanie MT, a dopiero pozniej (po roku czy poltorej) dorzucic MMA wciaz kontynuujac MT. Wiekszosc zawodnikow trenujacych MMA zaczynali od czegos innego (podstawy), a dopiero pozniej dorzucali poszczegolne sporty z Mieszane Sztuki Walki. Wezmy na przyklad Khalidova: "Pierwszy kontakt ze sztukami walki miał w Groznym, gdy w wieku 12 lat zaczął trenować karate. Po przyjeździe do Olsztyna trenował taekwondo, zapasy i boks. W zawodowych mieszanych sztukach walki startuje od 2004 roku"

Wybor nalezy do Cb czy chcesz sie nauczyc pozadnej stojki czy odrazu sie uczyc wszystkiego.

Zapraszam na www.filtech.com.pl oficjalny dystrybutor programu BobCAD-CAM w Polsce.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...wolałbym zapisać się na mma...

Zazwyczaj polecam zaczynanie od MMA...

...muay thai trenuje rafał antończak [...] nie wiem kto(klub mma to spartakus)...


...jednak w tym wypadku Muay Thai.
Znam Antończaka i wiem, że jego zawodnicy walczą i wygrywają na różnych zawodach.
Natomiast ani Ty ani ja nic nie wiemy jak radzą sobie zawodnicy MMA ze Spartakusa.

Gdy się okaże, za jakiś czas, że Spartakus świetnie sobie radzi, to nic nie straciłeś. Ze stójką uderzaną jesteś do przodu. Resztę nadrobisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1077
W takim przypadku to ja bym polecił MT,mają osiągnięcia,dobry trener.Nawet jeśli później zapisałbyś się na MMA to masz stójkę trochę ogarniętą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5571
ja ci MT goraco polecam Rafał to super trener no i sekcja trzyma poziom to zreszta moja droga ;] co do MMa chlopaki tez sobie dobrze radza maja seminaria np z Nastula jezdza za granice, maja dobre kontakt z zawodnikami sambo z ukrainy. Jedyna wada: trener skupia sie glownie na zawodnikach a reszta trenujacych jest troche na uboczu, przynajmniej tak mi mowil kumpel trenujacy tam nie wiem ile w tym prawdy osobiscie nigdy tam nie bylem.

Wojownicy bądźcie czujni to są czasy nie spokojne
Serca od strachu wolne
W głowach myśli nie pokorne Jeśli życie jest walką to my wygramy tą wojnę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 59 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1459
Po pierwsze https://www.sfd.pl/JAKI_STYL_WALKI_WYBRAĆ__przeczytaj_zanim_zadasz_pytanie-t344090.html

Po drugiehttps://www.sfd.pl/RZESZÓW_MMA-t356581.html

Po trzecie https://www.sfd.pl/Muay_Thai_w_Rzeszowie-t165498.html

czasem jest dobrze poszukać zamiast zaczynać nowy temat

Walcz póki z wojny nie odpadniesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5847
po pierwsze przeczytałem jaki styl wybrać ale jednak zadałem pytanie bo nie ma tam satysfakcjonującej mnie odpowiedzi
po drugie w tym temacie drugim nic nie pisze o tym jaki ten klub spartakus jest
po trzecie o muay thai wiem już co chce wiedzieć

pytanie do normanek21
ty trenujesz MT u Rafała?
i nie ma problemu zapisać się od września?
ps. mam 16 lat odpowiedni wiek?




Zmieniony przez - MTnew w dniu 2011-08-10 18:08:15

Pomogłem? to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 23 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 181
Ja wybrałbym muay thai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 59 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1459
a więc zgadzam się z poprzednikami mma to raczej styl z naciskiem na obalania parter itd praktycznie brak stójki gardy itp wybierz sobie styl który będzie u ciebie podstawą np MT skoro mówisz że cię ciekawi i masz dobrą sekcje a po jakimś roku czy 1,5 zapisz się na mma zapasy judo czy bjj tak jak pisali ludzie wcześniej pod mma trzeba mieć styl bazowy boks kick mt czy coś stójkowego =P w mma bardziej przygotują cię na parter =) wiesz NAJLEPSZĄ opcja jest isć na darmowy pierwszy trening i zobaczysz czego gdzie uczą popytasz się trenera jak to wygląda itd wiesz zawsze to da ci lepsze rozeznanie w twojej sytuacji i pomoże podjąć decyzje pozdro

Walcz póki z wojny nie odpadniesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 942 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53322
Każdy wiek jest odpowiedni ...

I tak jak kolega wyżej radzi, idź na pierwszy darmowy trening i się wszystkiego dowiesz i wybierzesz to co uważasz za słuszne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5571
tak trenuje i bardzo siobie chwale klimat i sposob prowadzenia treningow ;] mozesz zapisac sie w kazdej chwili a wiek jest odpowiedni jak kazdy inny.

jesli chcesz przyjdz na trening MT zobaczysz jak to wyglada i czy ci sie spodoba, do tego trenuje tu kilku chlopakow z MMA ktorzy aspekty treningu w stojce powierzyli Rafałowi. Wiec bedziesz mial tez okazje z nimi pogadac wiec opowiedza ci tez o tym jak jest na treningach MMA.

Wojownicy bądźcie czujni to są czasy nie spokojne
Serca od strachu wolne
W głowach myśli nie pokorne Jeśli życie jest walką to my wygramy tą wojnę

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki macie zasięg rąk?

Następny temat

I Puchar Polski No GI CBJJ

WHEY premium