SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muay Thai w Rzeszowie

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez natolin z działu Uderzane. Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 4614 Wiek 48 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 168816
Czy ktoś wie coś na temat treningów Muay Thai w Rzeszowie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 400 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1687
Ja rowniez chcialem zapytac, jest to dosc kontrowersyjny temat, bo niektorzy mowia, ze jest, ale jak juz sie ktos napali, to mowia, ze nie ma...

Jezeli nikt nie zna w RZSZ Muya Thai prosze o przylaczenie sie do mnie i napisac apelacyjny e-mail do www.muaythai.pl z prosba, o zrobienie czegokolwiek w kierunku zalozenia sekcji muay thai

Podstawa lezy w silnej woli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 4614 Wiek 48 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 168816
Pierwszy przylaczam się do Ciebie.

Przyślij mi SMSa z Twoim e-mailem lub telefonem. Mój numer: 0 608 821 423.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a wiec wszystko juz jasne :(

dostalem odpowiedz od muya thai.pl

"Witam,

Rzeszów to piękne miasto... ale niestety nie jestem w stanie na razie nikogo
tam wyłać... dużo instruktorów aktualnie się szkoli .... może za jakiś czas
i Rzeszów...

Biuro PZ Muay Thai
www.muaythai.pl
one world - one muaythai
muaythai against drugs"

:( a gdzie najblizej Rzeszowa moge trenowac Muay Thai ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
W Tarnowie jest Klub Sportowy PERFEKCJA - prowadzi Maciej Baran - kontakt: (014) 621 52 57 (http://www.muaythai.pl/index.php?pzm=czlonkowie).

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2357
perfekcja to nie jest sam muay thai.trenujemy tam kick boxing i muay thai wiec nie ma samych zajec muay thai ale sa rowniez zajecia z kick boxingu.Mi to odpowiada ale jak chcesz sam muay thai to najblizsze misto z treningami muay thai to chyba Bochnia.pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
hm widze, ze tam trenujesz, ale glownie muay, czy glownie kickbox czy po trochu no i jakie koszta?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Zamieścilem informację o Tarnowie, ponieważ zawodnicy z tamtejszego klubu biorą udzial w zawodach Muay Thai. Nawet w ostatni piątek walczyli w Krakowie na sparingach z Raczadamem i dobrze im szlo.
Jezeli chodzi o Bochnię, to nie slyszalem, żeby ktoś od nich gdzieś startowal. Poza tym to kolejne 40 km od Rzeszowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2357
W krakowie bb dobrze im poszlo. poziom trenigow u nas jest bardzo wysoki i to jest ten plus ze jest polaczony muay thai z kickiem (dla mnie to jest plus a napisalem to po to bo niektorzy wola sam czysty muay tahi).jezeli chodzi o pytanie co trenujemy czesciej to odpowiedz nie jest taka prosta bo to zalezy.jak sie ptzygotowyjemy do zawodow w tajskim to trenujemy tajski np od kilku miesiecy jest sam tajski bo zblizaja sie zawody w taju ale po tych zawodach bedziemy sie przygotowywac do zawodow w kicku wiec bedzie wiecej kicka ale napewno beda tez cwiczone elemnty taja ale juz nie tak intensywnie az do kolejnych przygotowan pod zawody albo do okresu wakacji bo wtedy jest rozluznienie treningow i jest duzo thaja.Ale tak jak mowie poziom jest wysoki o czym swiadcza nawte te sparingi ostatnie i sukcesy jakie osiagaja trenujacy w tym klubie tak i w kick boksingu jak i w muay thai. Koszty nie sa wielkie 40 zl na miesiac za 3 treningi w tygodniu - poniedzialek sroda piatek gr poczatkujaca 17 a zaawansowana 18 treningi trwaja godzine. Jezeli chcesz sie zapisac to proponuje jak najszybciej bo grupa poczaykujaca - niewiem czy jestes poczatkujacy czy nie ale jezeli tak to ruszyla juz od wrzesnia i czym dluzej bedziesz zwlekal to wiecej zaleglosci i potemmoze byc kiepsko.hmmm chyb odpowiedzialem na wszsytkie pytania jak nie to pytac a odpowiem.oki to ja pozdrawiam i uciekam spaci zapraszam do nas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Balboa prosze opowiedz mi o tym klubie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ok sorki za ten post ale wyslalismy posta w tym samym czasie :) sluchaj chetnie bym sie z Toba na gadu skontaktowal, jak mialbys kiedys czas to bardzo prosze 1412783
1

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sekcja BJJ w Rzeszowie

Następny temat

KUPIE WOREK TRENINGOWY

aerofull