SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co na 4 cykl ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6109

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siema. Mam pyt. co na 4 cykl ? Ostatnio tren z teściem. Waga 108 kg. 30 lat. Mam Anapolon, Dece, Tescia (kazdego), Omke, Suste, Clen i Tren. Co z tego wybrac i jak połączyć. Przedostani cykl Deca z Teściem. cel ? Z 5 kg czystego miecha chciał bym zrobic. Nie wiem czy na Anapolon nie za wcześnie a Trenu chyba na razie lepiej nie ruszac bo wbijałem go w ostatnim cyklu. Co o tym myslicie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
10 czy 12??-jak tobie pasuje
reszte bym zostawil jak bylo rozpisane wczesniej
co do dawki testa,nie wiem.to juz od ciebie zalezy.chociaz 250mg susty i 200mg bolda co 3 dni wydaje sie najlepszym rozwiazeniem

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Staz na siłce około 8 lat, ostatnio siłka łaczona treningami MMA. Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
jaki był dokładnie ostatni cykl dawki długość i ile temu zakończony?i jaki cel masa?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
swoją drogą tren biłeś a antoniego sie boisz

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
nerke ma na zapas a wątroby nie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
ankieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
ostatnio w sylwestra wynieslismy chlopaka z klubu caly zolty byl nie dalo sie go uratowc nerki siadly i umarl tak pogotowie mowilo ...
silowni na oczy pewnie nie widzial ale z dragowany byl niezle
no i ankieta

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2008-01-07 19:07:32

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
tutaj widze miejsce do popisy dla boldenonu.do tego jeszcze krotki estr nandrolonu,jakis test i cykl dla fightera jak w morde strzelil

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do trenu i teścia brałem jeszcze winko, rozpiski dokładnie nie pamietam, kumpel mi rozpisywał, teraz siedzi za granicą i nie mam z nim kontaktu dlatego prosba do Was. Celem jest masa, MMA nie trnuje od dwóch m-cy, mam paskudna kontuzję kosci sródręcza, na siłce moge trenować. Celem jest głównie masa, i oczywiscie "piekna rzeźba" na lato Waże 108 i mam 184 cm wzrostu, przez pół roku będę miał idealne warunki do treningu siłowego więc nie mam nad czym sie zastanawiać. Co do Trenu to nie zauwazyłem u siebie zadnych skutków ubocznych, kolor moczu tylko sie zmienił ale nery nie ruszone, ostatnie badania mi wyszły idealnie. Efekty miałem na trenie za***iste . Anapolon juz mam, tajlandzki, ale tyle sie złego o nim naczytałem ze mam delikatne opory zeby go ruszyc. Jak znajde chwile czasu to wrzuce jakąś fote jak obecnie wygladam. Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatni cykl pół roku temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1.WIEK: 30
2.WAGA: 108
3.WZROST: 184
4.WYMIARY:
BICEPS: z 48
KLATA: nie wiem
UDO: nie wiem
TALIA: nie wiem
5.STAZ NA SILOWNI: około 8 lat
6.DIETA : na masie jem wszystko
BIALKO: zgodnie z zaleceniami :)
WEGLOWDANY: j/w
TLUSZCZ: j/w
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: pierwszy w młodosci, chyba to był Nerobol, albo cos takiego (fajnie weszło). Później Metka z czyms tam. Deca z teściem, i ostatnio Tren, teść i winko. Zawsze odbloki, no może oprócz pierwszego cyklu
8.TRENING: instnktowny
9.CEL CYKLU: masa, z 5 kg. czystego miecha
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: 6 mcy
11.POZIOM BF% ajdontnoł
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): ektomorfik
13.STAN ZDROWIA: nie narzekam
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: nie zauwazono
15.WYNIKI SILOWE
klata : 170
martwy ciag : nie robie, kręgosłup szwankował ostatnio
przysiad : 180
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sama deca

Następny temat

nieudana injekcja

WHEY premium