SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co na 4 cykl ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
patrzac na to co sie dzieje z omka to polecam suste.meta czy winko.. no to juz zalezy od ciebie,wolisz dalej przymasowac czy utwardzic mieso?

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Raczej utwardzić, żeby masa była dobrej jakosci a nie woda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
takie cos bym ci polecil

1-4 metka
1-10 suta
1-10 deka
9-13 winko

przed wejsciem na winko zrobil bym badania(morfologia,hdl/ldl,aspat/alat)
winstrol robi spustoszenie w org. wiec lepiej wiedziec na czym sie stoi.badania nie sa drogie a jak dobrze sciemnisz to nawet i lekarz domowy wysle na darmowe;]

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 542
jak zalezyt ci na suchej masie to walnij Boldka+prop+wino ja nabrałem super jakości mase ok 8kg w ciągu 11tyg... a siła nieziemsko skoczyła.. boldek BD 200mg c5d wino50mg c2d prop100mg c3d... potem clom i pregnyl... super miecho sie zbija i przybtwa nowe...

Nie ma rzeczy nie możliwych .. są tylko bariery do pokonania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ksiedzu z badaniami nie mam problemu, robię za darmochę i dosyc często bo w pracy wymagaja. Aspat i alat zawsze mam podwyższony, osłonki brałem ale ****a dawało.
Krzeszo chetnie bym Boldka zarzucił ale nie mam do niego dojścia, kumpel mówił ze trudno o niego, pozostaje mi deczka.
A to winko może być tajlandzkie w tabsach ? Brałem takie do trenu i teścia, jesli tak to jak je rozpisac w cyklu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94774 Napisanych postów 364776 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670058
może być oralne ja osobiście wole bo bicie vina w strzałach mnie dobijadawka pomiędzy 30-40 mg dziennie podzielone na 2 razy pamietaj o osłonkach i o stawach bo na vinku w dupe dostaną

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
mmafanatyk zaopatrz sie w lecytyne,pomoze ci ochronic watrobe

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki ze tak o moje zdrówko sie martwicie Prosił bym o propozycje ostatecznej rozpiski. Postaram sie zdac relacje jak mi poszło. Jestem waszym dłuznikiem, pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
1-4 metka
1-10 suta
1-10 deka
9-13 winko


Prosty i skuteczny cykl. Wins dałbym od 8 tygodnia.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 542
NO słychaj ja mam wszystko dlatego nie mam problemy , deczka fajna ale boldek lepiej daje suchej masy no i tylko 7 miechów w organizmie krtązy nie to co deczka... to walnij Winko z 25ml EAP i propa z30Ml EAP, ja waliłem byłem bardzo zadowolony.... a boldka to od holery na rynku trzeba poszukac najlepiej z BD, LUb EAP tego i tego brałem i jest gitarowy... nei życaj sie na byle g**** mety i inne syfy przyoszczedz i walnij pożadnie lepiej pózniej a dobre niz szybko a syf.. nara

Nie ma rzeczy nie możliwych .. są tylko bariery do pokonania...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sama deca

Następny temat

nieudana injekcja

WHEY premium