SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co kupic?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 748

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 674
Witam chcialbym zapytac czy dobrym zakupem bedzie zakup BCAA Xtra (500g)na poczatek.To znaczy wlasnie jem gainera Gain Bolic 6000 na uzupelnienie diety ale planuje po jego skonczeniu ulozyc sobie diete w ktorej on mi sie juz nie przyda i zakupic wlasnie BCAA Xtra.Czy bedzie to dobry zakup?Czy moze na poczatek kupic zwykle mono np.VITALMAX Monohydrate Creatin (500g).dodam ze moj staz wynosi zaledwie pare miesiecy i wole zaczerpnac rade od ''ekspertow''.Mam 17 lat jesli bedzie to istotne:::waga:62kg.pozdrwaiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13657
Jak nie masz dobrej diety, to możesz brać i bcaa i monohydrat i wiele innych suplementów i tak nie będzie żadnych znaczących efektów. Suplementy to nie są magiczne środki na zdobycie masy, siły czy rzeźby. Skup się pierw na odpowiedniej diecie. Na kreatynę i inne wynalazki jest na razie za wcześnie !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
ciężko wybierać między Bcaa a kreatyną, dwa zupełnie inne środki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 674
mam dobra diete ale podbijam to wszystko gainerem.Waze 62kg a do wakacji moj cel to jakies 72kg.Eltoro_KrK widze ze Ty tu masz doswiadczenie wiec jak radzisz co Ty bys wybral na moim miejscu???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1792 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8455
bierz kredke BCAA tylko przy redukcji

bigger stronger faster/ ON.
(proszę)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Bcaa nie tylko przy redukcji. Postaram Ci się coś doradzić ale musisz wrzucić ankiete pierw bo Cie i mnie przy okazji tu zlinczują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1792 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8455
BCAA tylko przy redukcji
a jesli chodzi o BCAA Xtra activlabu to nie bral bym nawet przy redukcji pzdr

Zmieniony przez - generau2 w dniu 2010-01-12 23:48:11

bigger stronger faster/ ON.
(proszę)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Dyma Burn

WHEY premium