SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co kupic?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1021

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5627
Witam!mam 17 lat.rok temu bralem nitrobolona przez 2 tyg okolo pol roku temu creatine monohydrate powder i dextrose.teraz chcialem kupic mono+jablczan.zastanawiam sie nad cm3 jablczan kreatyny+Megabol total creatine.co o tym myslicie??na odzywki mam 120zl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
daj jakies info o sobie. Interesuje cie masa ?

Jeśli z dietą ok to za +/- 120 zł wyjdzie cie całkiem fajny cykl na crea shocie + cm3

Sklep.Sfd.Pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5627
nie interesuje mnie tyle masa co silanie mam jako takiej diety,nie stac mnie na nia chociaz staram sie jak moge... nie jem slodyczy,nie pije jesli zlape jakas mala kwote to kupie sobie np.tunczyka lub cos podobnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
Na jedzenie nie masz a na odżywki masz?
Dieta to podstawa i osiągnąłbyś o wiele więcej gdybyś ją stosował.
Co od odżywek to jak wyżej, czyli creashot + cm3 bardzo fajne połączenie.

Ale pamiętaj że nie ma odżywek na siłę. Na siłę jest odpowiednio ukierunkowany trening i dieta.


pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5627
moglbym miec diete ale co ja krucho z kasaza 120zl przeciez nie pociagne dlugo...a takie male fundusze tzn.raz na tydzien no chyba ze z ta diete przez 2-3 tyg zrobilbym jakies postepy?
to jakbym kupil to,to jak to dawkowac??

Zmieniony przez - misiek999 w dniu 2008-05-18 22:18:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
Znam sporo osób w trudnej sytuacji finansowej i jak wpadnie jakis dodatkowy fundusz inwestują w suple. Jest to jakies wyjście bo fakt faktem za 120 zł za duzo kurczaka sie nie nakupi a cykl z kreatyną cos tam ruszy.

Pojedz porcje crea shota przed treningiem i cm3 z 3-4 kaps po treningu

W nietreningowe crea rano a cm3 po południu

180 kaps cm3 i 1 opak. cra shot starczy ci na 40 dni cyklu.

https://sklep.sfd.pl/Activita_/ActivLab_Crea_Shot-opis2110.html
i
https://sklep.sfd.pl/Trec_CM3_1250-opis1111.html

Pozdrawiam

Sklep.Sfd.Pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5627
tzn ile czasu przed treningiem?pol godz czy bezposrednio? a w nietreningowe rano na czczo a popoludniu po obiedzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
ok. 15 min. Bez różnicy

a w DNT w porze treningu.


pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5627
sorki ale nie rozumiemw DNT w porze treningu tzn.ze biore jedna i druga naraz?danielos pisze inaczejze rano tez trzeba przyjmowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
w DNT rano na czczo przyjmujesz porcje crea shota
a w porze treningu przyjmujesz porcje cm3

Pozdrawiam

Sklep.Sfd.Pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5627
okteraz juz rozumiem dzieki wielkie.pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Xpand + Kreatyna Olimp Mega Caps 1250.Dobre rozwiazanie?

Następny temat

nowy cykl HYPERDROL

WHEY premium