SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co jest ??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 48
cwicze 2 tygodznie przez 1,5 tygodznia byly efekty i to zadowalajace a teraz cwicze i nic brak co sie dzieje ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12245
Oooo kolegoo Ciezko mi to wydusic z gardla... ale to jest zadka choroba , wystepuje raz na 10,000 tysiecy dzieci ;-(

Dbam poprostu o sylwetke

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
mięśnie zaczynaja sie przyzwyczajać do wysiłku poprostu. Moze na początku je zajeżdzałeś za mocno

Robisz ACT ??

Ty sie już teraz martwisz a co bedzie po roq jak bedziesz ćwiczył 2 miesiące a nie bedzie efektów ??

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2005-08-17 17:52:54

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24749
to chyba żart

http://www.sfd.pl/temat226507/ moja siłownia
"Rzeczy się stają, idee istnieją."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 48
niewiem co to jest atc a pytasz czy robilem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
czyli tak:
pierwsze 3dni cwiczenia niemiales efektow(zaczoles cwiczyc)
przez 11dni miales efekty
po 14dniach cwiczenia niemasz efektow

moral--tak sie rozbyczyles ze wiecej niepojdzie))))))))))

a tak powaznie to miesnie sie przyzwyczaily do wysilku,cwicz dalej a beda dalsze efekty

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2008
o nie trzymajcie mnie bo sie przewroce ktos sobie smie jaja robic czy jak? jak ty te efekty niby sprawdzasz co dziennie? a moze co 2 godziny? efekty zawsze sa ale moze nie takie jak bys chcial moze chcesz miec wiecej sily a tu ci miesien psikusa zrobi i na masie mu przyjdzie albo z rzezba ciut poleci duzo jest mozliwosci nie ma takiego czegos ze nic ci sie z miesniami nie dzieje zawsze cos tam sie robi a czesto przyrost jest tak maly ze nie da sie go zmierzyc lub mozesz miec zly dzien [ten temat jest jendnym z glupszych ostatnich kilku miechow chyba bedzie go trzeba skasowac "cwicze 2 tygodnie co za lol ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 378 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3571
Pseudonim OczkęS
Status na forum Użytkownik
Zawód/studia
Miasto Wojkowice
Województwo Śląskie
Gadu-Gadu rozmowa
Suma Otrzym. Głosów
L. wysłanych artykułów 5
L. przecz. artykułów 37
Ostatnio aktywny 2005-08-17 18:12:49
Data rejestracji 2005-08-04
Abonament 2005-08-04

Let the party started!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 734 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25376
mysle,ze w nastepnym tygodniu tez nie bedzie duzych postepow.A moze zajrzyj na poczatek do atlasu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pierwsze zauwazalne postepy widac po okolo 3 miesiacach wiec stary rozbrajasz ludzi ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 361 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8438
Nie no jeden wielki LOL dla ciebie przez 3 dni nie ma efektów i załamka Coś ty myślał że ci łapa będzie rosnąć 1cm na dzień?? Się mierz co 2-3 tygodnie to może zobaczysz różnicę.

ֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
hyhy potem bedziesz mierzyć 5 miesięcy i bedziesz miał małe przyrosty to wtedy chyba sie załamiesz

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dołek :(:(

Następny temat

czym zastapic martwy ciag?

Wiecej