SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co jesc na noc ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10203
WPC + łyżka masła orzechowego to podobno dobry zestaw na noc, co o tym sądzicie? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Jesli juz z odzywka to do tego wolniej wchlanialne bialko.
Jak prawdziwe maslo orzechowe to czemu nie,ale raczej takiego nie masz.Zwykle dodana jest duza ilosc cukru,soli i olej dodatkowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10203
wierze, ze wolniej wchłanianie białko jest lepsze - ale jeżeli kupuje np. 5kg whey'a z dymatize (wpc+wph) to nie uśmiecha mi się wydawać jeszcze pieniedzy na jakieś "Wolno wchłanialne białko". Pro nie mam zamiaru zostawać. dlatego interesuje mnie czy takie białko + masło zrobi z tego wheya wolnowchłanialne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Wolno wchlanialne bialko to twarog,ale bialka jaj,mieso,ryby tez sa tu dobre.Wychodzi na to,ze zrodla bialka masz z odzywki tylko? Bardzo zly pomysl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10203
nie zrozumialem zupełnie co do mnie napisales...
drogą dedukcji, dochodzę do wniosku że uważasz iż białko dostarczam z odżywki? Białka z odżywki w ciągu dnia dostarczam 20-40g... przeważnie rano i przed zaśnięciem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
jesli chcesz jeść jajka całe to najlepiej na miękko bo na twardo mają jakiś bardziej odkładający się tłuszcz, polecam ryby wędzone ponieważ mają sporo białka i dobre tłuszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Vanilaface
kupuje np. 5kg whey'a z dymatize (wpc+wph) to nie uśmiecha mi się wydawać jeszcze pieniedzy na jakieś "Wolno wchłanialne białko"
Nie wiem jaka masz diete,ale po tym nioskowalam,ze masz glownie bialko z odzywki.Bialko z twarogu wolniej sie wchalania niz inne naturalane produkty.Ryby,miesa,bialka jaj szybciej,ale jesli porownac to do odzywki to mozna powiedziec,ze to tez jest "wolne".


satanistov
na twardo mają jakiś bardziej odkładający się tłuszcz
Skad takie wiadomosci?

Lepsze sa swieze ryby,ale fakt,ze duzo wedzonych zawiera sporo omega 3

Zmieniony przez - Hihihehe w dniu 2008-11-03 13:34:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10203
dieta jest bardzo dobra, ale staram sie ciagle ja dopiescic jeszcze. jem co 3h o stalych porach, mam wyliczone zapotrzebowanie, notuje przyrosty zycia odkad sie dobrze za to wzialem. Nie uzywam kreatyn, stackow itp. nic procz bialka lub gainerow opartych na weglach/bialku/tlusczach. Zalozmy ze jak kupuje bialko, to juz jego wieksza ilosc dlatego napisalem o tych 5kg - starcza mi na dlugo, a z drugiej strony pytam sie jak spowolnic to bialko przed snem, by nie wydawac juz kasy na bialka wolnowchlanialne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20725
Vanilaface nie trzeba sie tak rozdrabniac mimo, ze na noc polecany jest twarog jako zrodlo tluszczy to jesli nie masz ochoty czy mozliwosci jesc wymienionego twarogu lub pic odzywke bialkowa oprata na micelarnej kazeinie pij porcje whey z zrodlem tluwzczy przed snem i tez bedzie dobrze roznicy nie odczujesz wazne zeby bilans dzienny sie zgadzal

co do bardziej szkodliwego tluszczu w jajkach na miekko tez nic o tym nie slyszalem, dlaczego niby mialo byc inne gorsze od tego w jajkach ugotowanych na twarodo przeciez poza konsystencja zoltka niczym sie nie roznia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
dopiescic Ładny wyraz
przyrosty zycia Nie wiem czemu,ale ten tez milo m sie kojazy

Na noc jak zjesz jajka,rybe czy mieso tez bedzie dobrze,ale z naturalnycn produktow najlepszy jest wlasnie twarog.
Nie wiem czemu mowisz o dodatkowym wydawaniu pieniedzy,bo skoro masz diete,a bialko z odzywki jest jako dodatek to powinienes miec ich zrodla z pozywienia w inych posilkach,wiec na noc tez nie powinno byc problemu

twarog jako zrodlo tluszczy
Mała omylka.Jako zrodlo bialka

Zmieniony przez - Hihihehe w dniu 2008-11-03 14:59:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile kg musze schudnąć? :)

Następny temat

szkoła a dieta

WHEY premium