SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co jesc na noc ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
to właśnie w jajkach na twardo są gorsze tłuszcze, mniej przyswajalne, a w jajkach na miękko jest ok. wyczytałem to gdzieś na sfd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Chodzilo chyba ogolnie o lepsza przyswajalnosc ze wzgledu na konsystencje,ale nie o to,ze sa "gorsze" tluszcze.Co innego jakby sie jajka smazylo i by doszlo do przypalenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20725
Hihi ban nie dalas edytowac
w moim poscie powyzej sie lekko walnalem jajka na twardo gorsze od tych na miekko mialo być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10203
nie ma problemu z dodatkowymi źródłami białka, wiem też że twaróg jest najlepszy na noc niby, ale... ale jest takie, że produky mleczne słabo na mnie działają, praktycznie sprawdziłem na sobie kiedyś opierając diete o sery, i słabo było z przyrostami. Poprostu białe sery, serki wiejski i to wszystko jest nie dla mnie. Teraz prawie nie stosuję nabiału, oprócz mleka/maślanki do płatków i żyję, nie narzekam. Jajko na noc nie jest złym pomysłem, robiłem to ale odżywka o smaku czekoladki + masło orzechowe da mi dużo więcej przyjemnosci, a nie ukrywam ze smak dla mnie wielkie znaczenie.

przyrosty zycia - obwód ramienia zwiększył mi się w ciągu ostatnich 2 tyg. 0,7cm - rzecz dla mnie niepojęta. 0,5 doszlo w tym tyg wlasnie, zastosowalem pierwszy raz w zyciu drop-serie. Dodam ze nie jest jednak to wzrost na +, bo powracam do formy sprzed wakacji hehe
...
Napisał(a)
Usunięty przez Skalar. za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 192
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
kolego wyzej napisz to powoli i wyraznie po polsku

Zmieniony przez - Lager90 w dniu 2008-11-12 06:28:32

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Nie wiem czy Pan Pragga robi sobie zarty,ale dopatrzylam sie w Jego wypowiedzi 6"omylek",ktore moga wprowadzic kogos w blad.

O,skasowany.

Zmieniony przez - Hihihehe w dniu 2008-11-12 07:07:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1167 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18140
Podpinam sie do tematu czy na noc zjesc serek wiejski czy leprzym rozwiazaniem bedzie OLIMP System Protein 80?

Ciężki trening w drodze do chwały świat jest zbyt duży żeby myć małym !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
Tak jak juz wczesniej napisalem stawialbym na naturalne produkty, a jesli juz odzywka bialkowa to nalepsza imo wg. mnie na noc jest TREC Night Protein Blend
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 458 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5966
wy sie nie znacie , najlepiej na noc szamać ze 2 czekolady ,garść cukierków i zapić colą . masa gwarantowana

... Nie ma rzeczy nie możliwych , Jest Tylko brak ambicji ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile kg musze schudnąć? :)

Następny temat

szkoła a dieta

WHEY premium