SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co brać żeby uwidocznić mięśnie brzucha

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18
cześć mam pytanie ćwicze mięsnie brzucha jestem po 6 weidera i troche się pokazał karoryferek. przez kilka dni nie ćwiczyłem i czuje że znowu bamboch rośnie więc opracowałem wlasne ćwiczenia oparte na tych które są w internecie(po 1 z każdego hehe) bo 6 weidera nie mam zamiaru powtarzać. ale zastanawiam sie czy jest jakiś srodek który by mi pomógł uwidocznić karoryfer, uwzględniając to ze ćwiczę tylko brzuch, pompki i w warunkach domowych. dzięki i oczekuje fachowej odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10800 Napisanych postów 47758 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Potrzebna będzie Ci dieta z ujemnym bilansem kalorycznym o której więcej dowiesz się w tym dziale i postach podwieszonych w nim - http://www.sfd.pl/odchudzanie/

I jest to dział dla niezarejestrowanych .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 6618 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 60599
dieta i usunąć wode podskorną

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."

doradca C/S ze wskazaniem na combat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta dla poczatkujacych na szybki przyrost masy

Następny temat

Krew z nosa rano

Fruzelina