SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chce 40cm w łapie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14172

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1425 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57361
No jakiś tam postemp masz, ale nie sądzę że on jest oszałamiający. Ja mam ledwo 15 lat , ćwiczę 1,5 roku a łapka mi urosła z 24,5 do 34. A z tą omką to poczekaj jak pozmieniasz sobie trening na jakiś bardziej sensowny to pójdzie jak masło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurde jak slucham ze przez 2 lata masz tylko 37 w bicu to nie wierze bo mnie przez 5 mscy przybylo 4 z 34 na 38, bez sterydow, bez odzywek, tylko na diecie i przez trening, ale trening to trzeba zmieniac a nie jedno cwiczenie przez cale zycie, jedz wiecej i zdrowiej, trenuj systematycznie a bedziesz mial efekty. A ja mam 17 lat i 38 w bicu, bez zadnych cudow. Kurde trzeba by juz to w profilu zmienic ;)

Jackie Chan the master of kung fu, jetkunedo, taekwondo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 164 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 755
Nie rozumiem waszego podejścia "ja ******lę" itp. Jak chce to niech wali. Chce 40 w łapie? Czemu nie 45? Umrzeć raczej po tym nie umrze...

-A co jest w tych ampułkach?
-Mamo to są sterydy...
-To dobrze bo myślałam, że bierzesz narkotyki.

"... nuda, nic się nie dzieje aż mi się chce wyjść z kina.."

"I wychodzę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Nie umrze, przynajmniej na razie. Nie wiem czy każdy może złapać 45 w bicepsie na sucho, ale 40 powinien każdy. Ja bym jechał na maksa na sucho, ale jeżeli już by stanęło na dobre a miałbym ochotę na więcej rozważyłbym ewentualnie jakieś wspomaganie.
Ale z omnadrenem na początek to raczej chyba nie...

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
jerczu przestan ******lic,bo nie wiesz czasem,co piszesz a twoje tepe popisy nikomu nie pomogom

Aptekarz
Moderator dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
Rambo ty jestes ewenement ja mam spox ok 43 w lapie ale ty to jestes wogole gigant...
pozatym po 2 latach treningu to ja pier... bylbym jak arnold a ty koles cos pierd.. z tymi treningami 2 lata heh i w lapce 37 a moze ty sie do tego nie nadajesz jakas anoreksja ? hehhh

Fire

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
To mozliwie :) ale tak serio mam kumpla ktory ma 22 lata. A lapki, barki jak kobietka filigranowe. w nadgarstku ma okolo 14 cm. Wiec nie mowcie ze kazdy moze miec 40 bez problemu. Ale z drugiej strony nie kazdy nadaje sie do kulturystyki i raczej sterydy mu wiele nie pomoga jak z natury jest szczupak. Mysle ze sens ma wziecie dopiero jak przekroczy sie te 40 naturalnie. Innaczej nie ma sensu zasmiecac sobie organizmu...

DuckmAn
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Zastanów się, jak on jest taki filigranowy i ma 14 w nadgarstu (a propos ja mam tylko 18) to przy 35 cm w bicepsie będzie wyglądał gigantycznie. Zmieniają się proporcje.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1573 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9188
Ja uważam tak, chcesz to kłuj twoja sprawa. Jak weźmiesz 5 strzałów to napewno zlapiesz pare kilo i byc moze to 40 w lapie. Tylko pomysl czlowieku co bedzie pozniej... Ladujesz sie w pulapke sterydowa. Wyglada to mniej wiecej tak...Robisz cykl...I bomba rosniesz jestes duzy i silny. Koniec cyklu i chodzisz w glorii chwaly i wielkosci ale to nie trwa dlugo. Balangi, kolezkowie itp itd i choc tyrasz na silowni jak zawsze to wyniki troche podupadaja. Miesiac...dwa...Poziom testosteronu gdzies tam lezy a Ty patrzysz w lustro i juz wiesz. Poczuje sie dobrze jak zakluje. I kupujesz towar. A moja rada dla Ciebie jest taka. Doloz dobiciowe super serie na koncu treningu i wpychaj w siebie mnostwo bialka. Kup jakas odzywke bialkowa najlepiej zawierajaca albumine kurzych jaj np. OLIMP i lej to w siebie przed treningiem, po treningu i przed snem. Zapomnij o gainerach tylko odzywke przegryzaj bananami no i oczywiscie ryz i kurczaki to podstawa. Ach no i zeby nie utyc to tego ryzu i bananow nie najadaj sie na noc. POWODZENIA. A jesli juz musisz ukluc to nie omka. Kup prolongatuma i w zupelnosci wystarczy. A przynajmniej nie bedzie wygladal jak kula wodna.

Pozdrawiam
-----------------
[email protected]

Pozdrawiam
-----------------
http://metropolis.x3m.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To co piszecie smierdzi mi hipokryzja, chlopak jest tak zdeterminowany, ze i tak wezmie. Znam to z autopsji. Lepiej mu doradzic jak ma wziasc z czym zeby mial jak najmniejsze skutki uboczne.
Ja spotkalem w swoim zyciu goscia co trenowal
4 lata i mial 37cm w lapie (zaczynal od 32)nigdy nie wzial koksu, gdybym tak trenowal jak on bylbym dzis z 4 cm wiekszy, odzywial sie normalnie, bral odzywki, niestety biedak mial zle predyspozycje genetyczne(ilosc wl. miesniowych).
Ci co brali omke, poradzcie mu.
Za to cenie to forum ze jest tu duzo merytorycznych dialogow, ale czsami szkoda gadac.



Nara.


Pacman
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MOŻE MI KTOS WRESZCIE POMÓC?

Następny temat

Sylimarol????????/

WHEY premium