SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co zrobic aby urosnąć pare cm w gore???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3412

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20
Witam mam pytanie co trzeba zrobić aby urosnąć pare cm w gore? czy odrzywki lub koks.... mi w tym pomoga?? słyszałem ze teść moze mi w tym pomuc?? czy to prawda?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
nie prawda, moze jedynie zatrzymac wzrost, drazek i cwiczenia rozciagajace.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 932
proponuje cykl strzalow z HGH (hormon wzrostu) w nasade kregloslupa, miedzy 28 a 29 kregiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
rozciąganie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5585
a ja proponuje 2 strzaly w grzyba ponizej napletka a powyzej jader. Najlepiej z dubeltowki. Zabawy z HGH tylko pod kontrola lekarza jak nie chchesz sie skrzywdzic. a to ze sie rosnie po tesciu to bajka, wapnieja nasady kosci i zatrzumujesz swoj wzrost.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
HGH nie jest dla lajikow tylko dla osob co maja duze pojecie o tym poniewaz przez niewiedze mozna zrobic sobie krzywe

Tylko rozciaganie ci zostaje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na sile?

Następny temat

DEKA A CYNK ???

Wiecej