SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cennik badan

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli nic się nie dzieje to ja mam to podzielone w ten sposób na cyklu:

Co 90 dni. Cena tego pakietu to 140zł.

Morfologia
Odczyn Biernackiego
Badanie ogólne moczu
Cholesterol całkowity
Triglicerydy
Cholesterol HDL w surowicy
Cholesterol LDL - wyliczany
Glukoza
Kwas moczowy w surowicy
Kreatynina w surowicy
Magnez w surowicy
Aminotransferaza alaninowa
Aminotransferaza asparaginianowa
Tyreotropina (TSH) trzeciej generacji
PSA całkowity
Wapń całkowity w surowicy

Co 30 dni. Cena tego pakietu 140zł.
Morfologia rozszerzona
Ogólne badanie moczu
TESTOSTERON
ESTRADIOL
PROLAKTYNA
PROGESTERON




Zmieniony przez - janosikszcz w dniu 2020-12-24 20:59:36

Zmieniony przez - janosikszcz w dniu 2020-12-24 21:00:12
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 561 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35030
Janosik co ty się tak uparles na kopiuj/wklejtego polecanego przez ciebie badania " mężczyzna 40+"? W co drugim poście wklejasz to samo. A może ktoś robi w innym Łabie i osobno wyjdzie dużo więcej? A wszystkiego z tego pakietu też nie trzeba robić bo część nie jest taka ważna jak dla mnie np wapń magnez psa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No nie każdy przeszukuje całe forum więc jeśli pyta to polecam....nic więcej.
Za tą kasę warto się temu przyjrzeć to symboliczna kasa jak za tyle parametrów.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 139 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2225
oki dzieki, a Panowie teraz cos calkiem innego, cos czego na necie nie moglem znalezc.

tak wiec wprost, czy mozna sie spuszczac do kobietki podczas cyklu?
bo kiedys od kolegi slyszalem , tylko juz nie pamietam co bral dokladnie, ale opowiadal ze sie spuscil do swojej kobiety i pozniej musieli ją tam czyscic od srodka kilka razy bo miala bardzo duzo jakichs hormonow w sobie, i to byla dosc powazna sprawa.

macie jakies doswiadczenia z tym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35057 Napisanych postów 89948 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940968
Totalna bzdura i bajka...jak już koleś miał jakiegoś syfa/chorobę którą jej przekazał drogą płciową ale na pewno nie przez saa...


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2020-12-27 23:02:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 139 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2225
a powiedzcie Panowie jakie dawki bijecie.
ja mam tescia vertexa w ampach, i po nabraniu i odpowietrzeniu (nie marnujac ani kropli) maxymalnie mam w strzykawce 0,85ml ! do tego dokladnie 0,1ml zostaje nie w igle ( w igle nie wiem ile) ale w koncowce strzykawki .
czyli tak naprawde wbijam max ~0,75ml.

jakie wy bijecie dawki tescia?

i czy macie jakies pomysly aby zwiekszyc dawke jesli mam ampulki? wiadomo ze z 2ampulek bym mial 1,5ml a to za duzo. a np chcialbym bic 1ml to moge gdzies przelac tego tescia? np przelac do jakiejs wiekszej strzykawki i tam PRZECHOWYWAC a pozniej przelac dobrana dawke do strzykawki iniekcyjnej?


Zmieniony przez - maues w dniu 2020-12-31 18:42:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Mozesz przelac do innej strzykawki albo np do flakonu po innym saa.
Osobiscie juz dawno nie nabieralem z ampulki tylko z flakonu.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 139 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2225
Cześć wszystkim, to znowu ja po krotkiej przerwie, niedawno obczailem ze jest opcja "szacun" tak wiec wszystkim podziekowalem co to dej pory mi pomogli :D i znowu mam do was prosbe, a nie chce robic nowego tematu wiec prowadzcie mnie tutaj dalej :)

otoz wbijam enthanat od 4,5 tyg .

po pierwsze spodziewalem sie mega POWERA(pierwszy cykl), a niestety nic nie czulem/czuje.
spodziewalem sie tez ze mnie wysypie tradzikiem (od zawsze z tym walczylem) ale ani troche mnie nie wysypalo.

mozna powiedziec ze gdzies w okolicach 2-3tygodnia fajnie sie czulem, tak przyjemnie, tzn nie bylo zamuly nie bylem senny. a teraz jest lipa bo nie moge zasnac w nocy, czuje czasami jak serce wali, klade sie o 21 a o 2 jeszcze nie spie chodze jak zombi! o silowni sie ani myslec nie chce. tak wiec nie wiem czy zamula zwiazana z estro a czy z nie wyspania ale raczej z nie wyspania, jak sie nie wyspie to mam dwa dni zamuly!

wczoraj byl strzal , zawsze walilem 0,7ml wczoraj wlecialo 1,1ml a dzis rano poszedlem na badania i sa takie wyniki.
na obrazku tez dolaczylem jakie mam tabsy na estro.

powiedzcie ile ja tego mam wziasc i jak czesto??
i co z prolaktyna?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35057 Napisanych postów 89948 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940968
Wrzucasz exe 1tab ed pierwsze dwa dni później 0,5tab e3d... po 2/3 tygodniach powtarzasz bandania...co do prolaktyny zbijając e2 zbije też coś na pewno poziom prolki , sprawdzając za 3tyg estro zrób też badania prolaktyny jeśli dalej będzie ponad normę będzie trzeba pomyśleć nad jej zbiciem najlepiej jak ogarnął byś cabaser...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 139 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2225
Dzieki Paweł, 1tab nie bedzie za duzo? bo przeszukuje cale forum o zbiciu estro i wyczytalem ze ktos zbił do zera estro.
ale widze ze lodzianin tez polecal 3dni jedna tab a pozniej 0,5 do kazdej iniekcji.

to wezme 2 tab dwa dni pozniej 2dni pol tab, a pozniej 0,5 do kazdej iniekcji, dobry pomysl? a za miesiac badanie, tylko czy badanie bedzie wiarygodne? nie bedzie skokow estrogenu ? i Paweł piszesz ze przy zbiciu estro spadnie prolaktyna, to spadnie w widelki. tak wiec ten cabaster dlaczego polecasz?

jedynie plus z tego cyklu widze dobra pompe na treningu , ale bardzo szybko schodzi, do tego 24/dobe czuje jakbym mial napuchnieta glowe od srodka, czy zbicie estro mi w tym pomoze ?

i ginekomastia jest spowodowana zbyt wysokim poziomem estrogenu?
czy jesli bedzie w ryzach to nei ma sie czego obawiac? jakie sa normy? czy takie jak u mnie 2x przekroczona norma to bardzo zle ? nigdzie tego w necie nie moge znalezc


Zmieniony przez - maues w dniu 2021-01-05 20:14:36

Zmieniony przez - maues w dniu 2021-01-05 20:35:11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Humulin n do GH

Następny temat

interpretacja wyników badan pomoc

WHEY premium