SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cell pump

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 84404

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 312 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4159
Racja,była.Tyle że z hajsem trudno.ZObaczymi co samo cp przeniesie.Jutro np mam trening o 10 jak mam wziąsc cp?Przed sniadaniem(zaraz po nim trening i wieczorem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21774
no skoro juz tak chcesz zrobic to twój wybór...co do brania to ok 30 min przed treningiem a druga porcje mozesz po albo wieczorem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 312 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4159
Wieczorem tzn?Przed posiłkiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 629
tak..przed posilkiem ok30min

hard and efficiency work

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21774
wieczorem np ok godz 18 skoro trening masz o 10...ale mozesz tez po skonczonym treningu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 312 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4159
Czy możliwe ,że przez cp mam rozwolnienie?Dzis po wypiciu cp miałem rozwolnienie;<Ok 20 min.Mam nadzieje ze to przez posiłek nie cp;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21774
Puge mozliwe ze przez posilek jesli to tylko jeden taki przypadek...poczekaj co bedzie przy nastepnych dawkach...kazdy organizm inaczej reaguje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
dość często sie to zdarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1506
jak brac cp z bcaa xtra ?? i czy mozna pic wszystko na raz ??. dzieki za odpowiedz

1234567890

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21774
cp przed treningiem,bcaa przed i po treningu...wszystko na raz chcesz wypic hehe szybki cykl bedzie :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mleko z kreatyna

Następny temat

Ile po jedzeniu gainera??

WHEY premium