SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cell pump

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 84449

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 181
Wielkie Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
napisane jest tak bo dobrze jest aby odstępy od dawek kreatyny umożliwialy w miare równomierne rozmieszczenie, jednakże okres okolotreningowy jest w tym wyjątkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
Witam, własnie zaczynam cykl na cp i mam do tego baiłko Syntrax'a, kiedy brać białko? zawsze brałem po treningu, ale teraz po treningu bede brał cp. czy to nie "gryzie" sie jedno z drugim? białko brane razem z cp nie zmniejszy jego działania? na niektórych stackach było napisane że branie odżywek białkowych w małych odstępach czasowych zmniejsza działanie kreatyn? mam jeszcze jedno pytanie, mianowice lepiej brac cp przed czy po treningu? z góry dzięki za odp

Zmieniony przez - Ralf_50 w dniu 2008-09-12 16:57:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
cp bierz przed treningiem bialko pij po i bez problemu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
[...]lepiej brac cp przed czy po treningu -ja osobiście biore przed i po, jakbym miał jednak wybierac to zapewne wybrałbym po, bialko wypij kilkadziesiąt minut po i bedzie dobrze, nie jest to bowiem białko ktorym zastepujesz niejako bcaa- wtedy radziłbym kolejnośc odwrotną.

albo zrob poprostu jak wyżej radzi kolega
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 64
Jest sens brania samego CP ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
a czemu mialoby nie być[posiada najwazniejszy skladnik przecież]

chyba,ze pytasz w jakims innym znaczeniu[ale jakim]?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 64
no ja za bardzo sie nie znam i nie wiem czy lepiej brac samego cell pumpa czy lepiej z czym polaczyc zeby byly lepsze efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
a co do tej pory brałeś, jak z odżywianiem[masz dobrze ułozone]?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 64
1.5 roku temu wziolem kreatyne, tribulusa,mete.
a dieta? Mam,ale nie wiem czy mozna nazwac to dieta :P staram sie jesc rano ( najwiecej biala,platki sniadoniowe/jajecznica), w szkole obiad ok. 11 30, w domu oniad ok 15, po treningu jedzienie ok 17-17 30 i kolacja ok20-21. Staram sie jak najwiecej bialka i weglowodanow jesc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mleko z kreatyna

Następny temat

Ile po jedzeniu gainera??

WHEY premium